ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Субсидії на неопалювальний сезон: кому їх автоматично перепризначать

Суспільство 1948
Субсидії надалі отримуватимуть й українці з міст і сіл, де тривають активні бойові дії
Субсидії надалі отримуватимуть й українці з міст і сіл, де тривають активні бойові дії. Фото: ілюстративне з архіву редакції

Також субсидію призначатимуть людям, які отримали валюту від благодійних організацій або придбали її для оплати лікування чи навчання.

Уряд ухвалив рішення, яке забезпечує безперебійне нарахування та виплату субсидій у квітні й впродовж цьогорічного неопалювального сезону. Зокрема, діятиме автоматичне перепризначення. Деталі розповіла міністр соціальної політики України Марина Лазебна.

За її словами, з травня субсидії на цей неопалювальний період автоматично перепризначатимуть усім громадянам, які отримали їх на опалювальний період 2021-2022 років. Тож таким громадянам не потрібно нікуди йти й подавати звернення. Таке перепризначення проходитиме на ґрунті інформації, яку мають органи соціального захисту населення з оновленням даних про доходи осіб від Пенсійного фонду України та Державної податкової служби. Зокрема, це стосується українців, які перебувають у зоні бойових дій.

«Мають продовжувати отримувати субсидії люди з міст і сіл, де тривають активні бойові дії. Навіть, якщо там не працюють органи соціального захисту. Для того, щоб нарахувати їм субсидії з центрального рівня, ми напрацювали спеціальний механізм розрахунку розмірів субсидій і пільг для таких отримувачів. Звісно, у нинішніх умовах усі перепризначення мають відбуватись автоматично», — пояснила Марина Лазебна.

Вона додала, що також субсидію призначатимуть людям, які отримали валюту від благодійних організацій або придбали її для оплати лікування чи навчання.

Нині отримувачам субсидій з територій, де ведуться бойові дії, урядовці дозволили не інформувати про обставини, які впливають на їх призначення та розмір. Однак впродовж першого місяця після завершення воєнного стану вони зобов’язані поінформувати про такі обставини.

Читайте також: Комендантська година на Великдень: як вона діятиме на Хмельниччині

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую