ye-logo.v1.2
10 Серпня, 2020

Вбивство Галузинського: суд буде, але пізніше

Суспільство 3345
Після вбивства Вадима Галузинського, у Хмельницькому пройшли мітинги з вимогою покарати винних.
Після вбивства Вадима Галузинського, у Хмельницькому пройшли мітинги з вимогою покарати винних.. Фото: з архіву

Хмельницький міськрайонний суд призначив дату першого слухання у справі вбивства 30-річного хмельничанина, через яку десятеро людей перебувають під арештом

Чергове засідання суду відбулося. Щоправда, воно було нетривалим. Адже адвокат одного з підсудних пішов у відпустку і не може захищати права обвинуваченого в скоєнні декількох злочинів, в тому числі й вбивства Вадима Галузинського. Крім цього, не завершилося ще дослідування самої справи, на яке суд направив у квітні через те, що права на захист одного з підсудних були порушені.
А тому Хмельницький міськрайонний суд призначив дату розгляду справи – 29 вересня. Судові засідання, планується,  проводити у понеділок та четвер з 10.30.
Нагадаємо, 25 липня 2010 року в обласному центрі біля одного з нічних клубів Хмельницького вбили 30-річного Вадима Галузинського, який вранці того дня мав забирати дружину з пологового будинку. За версією досудового слідства, загиблого забили руками й ногами декілька молодиків. Тоді трьох затримали, а ще троє втікли. Згодом, їх «взяли» в Вінницькій області. Вже під час слідства, до затриманих раніше "доєднали" ще декількох хмельничан, оскільки слідчі встановили, що це було організоване злочинне угруповання, яке має на своєму рахунку ще декілька злочинів. Принаймні, саме це мають довести у суді.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую