ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький прийняв понад 40 тисяч переселенців: як їм допомагає місто

Суспільство 1629
Одяг надають і переселенцям, і хмельничанам, які мають в цьому потребу
Одяг надають і переселенцям, і хмельничанам, які мають в цьому потребу. Фото: khm.gov.ua

Люди отримують тимчасове житло, їжу та необхідні речі.

З лютого Хмельницька громада прийняла понад 40 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які покинули свої домівки через повномасштабне російське вторгнення. Про це повідомив міський голова Олександр Симчишин.

"Зараз кількість людей, що залишилася у нас більше, ніж на 3 дні, переступила за позначку 40 тисяч. А загалом громада прийняла понад 175 000 людей. Так, для нашого міста — немало. Тому маємо ще й активний гуманітарний фронт", — написав міський голова на своїй сторінці у фейсбуці.

Цим людям надають житло, годують і дають найнеобхідніші речі, якщо є потреба. А також видають талони на безкоштовне харчування — їх отримали 2593 особи. Скористалися талонами на обіди 33 513 разів.

Окрім того, за словами міського голови, понад 60 000 українців з інших міст отримали різні набори (продуктові, побутова хімія, засоби гігієни). А загалом різні види допомоги понад 140 тисяч осіб.

"А от одяг ми вирішили роздавати не лише внутрішньо переміщеним, але і тим хмельничанам, які мають в цьому гостру потребу. Наші центри одягу від початку роботи мали вже майже 44 000 клієнтів", — додав Олександр Симчишин.

Ще 350 переселенців у Хмельницькому пройшли курси з Історії України, близько 1500 — курси української мови.

Читайте також: Як у Хмельницькому письменник Юрій Даценко вчить переселенців думати та говорити українською

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую