ye-logo.v1.2

На Хмельниччині запустили чат-бот для пошуку роботи

Суспільство 3668
Оскільки з початком війни велика кількість людей перемістилися зі східних регіонів, на Хмельниччині значно виріс попит на робочі місця
Оскільки з початком війни велика кількість людей перемістилися зі східних регіонів, на Хмельниччині значно виріс попит на робочі місця. Фото: ілюстративне dcz.gov.ua

Чимало підприємств нині активно шукають працівників.

На Хмельниччині ІТ-фахівці створили чат-бот для розміщення вакансій на пошуку роботи в області. Як повідомляють в пресслужбі Хмельницької обласної державної адміністрації, пошук роботи – наразі актуальний запит серед переселенців.

«Оскільки з початком війни велика кількість людей перемістилися зі східних регіонів, значно виріс попит на робочі місця. При цьому є підприємства, які активно шукають працівників. Саме тому був розроблений чат-бот для швидкого розміщення вакансій та реалізована ідея спрощення комунікації між роботодавцем та кандидатом через Telegram-канал, які валідуються модератором державного органу», - пояснюють в ОДА.

Актуальні вакансії можете отримувати у вайбер-спільноті «Є», а також на сайті «Є» в розділі «Оголошення».

Як працює чат-бот

Роботодавець розпочинає активну сесію із чат-ботом, у декілька кліків вносить необхідну інформацію про вакансію та підтверджує її. Після цього, сформована вакансія потрапляє на розгляд модератора. Вона може бути схвалена або не схвалена для публікації у відповідному телеграм-каналі.

Чат-бот для роботодавців: «Пошук працівників Хмельниччина» https://t.me/employer_hm_bot

Телеграм канал для кандидатів, що шукають роботу: «Робота на Хмельниччині» https://t.me/jobs_hm

Читайте також: Кого шукають хмельницькі роботодавці: що кажуть експерти з працевлаштування

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую