ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як відзначатимуть День вишиванки у Хмельницькому: програма заходів

Суспільство 2113
19 травня святкуємо День вишиванки
19 травня святкуємо День вишиванки. Фото: ілюстративне shpalta.media

У місті влаштовують тематичні майстер-класи, танцювальні флешмоби, виставки вишитих рушників та картин.

 У Хмельницькому 19 травня відзначатимуть Всесвітній день вишиванки – свято, покликане прославити українські народні традиції та етнічний вишитий одяг.

В обласному центрі цього дня влаштують тематичні майстер-класи, танцювальні флешмоби, виставки вишитих рушників та картин, звучатиме українська музика. Доєднатись до цих заходів зможуть всі охочі. Про це повідомляють в управлінні культури і туризму м. Хмельницького.

Програма мистецьких заходів 10 травня

15:00 - на майданчику біля Центру національного виховання учнівської молоді (вул. Романа Шухевича, 1Б) відбуеться танцювальний флешмоб «Одягни вишиванку».

16:00 - на майданчику біля Хмельницької школи мистецтв «Озерна» (вул. Кармелюка, 8/1) відбудеться майстер-клас із виготовлення глиняної української народної іграшки «Коник», виставка виробів з кераміки.

16:00 - у Мистецькому саду школи мистецтв «Райдуга» (вул. Романа Шухевича, 9) та у сквері ім. Степана Бандери - майстер-класи із паперопластики «Одягни вишиванку, Україно моя».

16:00 у сквері ім. Кузьми Скрябіна – концертна програма «Вишиваночки барвисті» учнів та викладачів школи мистецтв, майстер-клас «Декоративне панно».

16:00 у Мистецькиому дворику музичної школи №1 ім. М. Мозгового (вул. Проскурівська, 18) - концерт учнів Хмельницької музичної школи №1 ім. М. Мозгового «Вишивана моя Україно».

16:00 у сквері ім.Т. Шевченка – мистецька програма «Вишита нескореність», виставка вишиванок.

У Всесвітній день вишиванки, 19 травня, у центральній публічній бібліотеці (вул. Подільська, 78) відбудуться тематичні майстер-класи. Запрошують усіх охочих доєднатись до народного мистецтва.

Читайте також: У Хмельницькому презентують колекцію старовинних вишитих сорочок

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую