ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Російські пропагандисти поширюють фейк про артилерію у дитячому санаторії в Кам’янці-Подільському

Суспільство 5709
Роспропаганда вигадала черговий фейк про Хмельниччину
Роспропаганда вигадала черговий фейк про Хмельниччину. Фото: interesnyefakty.org

Мета фейку - сіяння паніки серед українців.

Міський голова Кам'янця-Подільського Михайло Посітко спростував фейк російських пропагандистів про розміщення у будівлях обласного дитячого туберкульозного санаторію та загальноосвітньої школи-інтернату №2 вогневих позицій.

Про це він написав у своєму телеграм-каналі.

18 травня на пропагандистских ресурсах окупантів з’явилася з посиланням на російського військового Михайла Мізінцева про те, що нібито у Кам'янець-Подільську Хмельницької області у будівлях обласного дитячого туберкульозного санаторію на вулиці Сіцінського та загальноосвітньої школи-інтернату №2 на вулиці Лесі Українки українські військові обладнали вогневі позиції.

“А на прилеглій території розміщено артилерію та реактивні системи залпового вогню. При цьому персонал установ та мешканців прилеглих будинків утримують, як живий щит”, - йшлося у повідомленні.

Михайло Посітко спростував цей фейк.

“Хочу запевнити, що жодних засобів вогневого ураження та й будь-яких військових груп там немає! Ця інформація - черговий елемент інформаційної війни. Проте, зважаючи на маніпулятивну тактику окупанта, закликаю бути максимально уважними до сигналів про повітряну небезпеку та обов'язково прямувати до укриття”, - йдеться у повідомленні міського голови.

Також варто відзначити, що поряд з цими будівлями розташований ботанічний сад Подільського державного університету. Фотографії з саду регулярно з’являються в мережі Інстаграм. Є, навіть, сьогоднішні.

Тож метою подібних фейків може бути сіяння паніки серед населення.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую