ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Свіжий номер “Сімейної газети”: більше сторінок, програма телебачення та актуальні матеріали

Суспільство 960
Незважаючи на війну, Сімейна газета продовжує виходити щотижня
Незважаючи на війну, Сімейна газета продовжує виходити щотижня. Фото: редакції

Анонс чергового випуску “Сімейної газети”.

Ворог, який прийшов на нашу землю,нищить не не лише фізично. Рашисти руйнують музеї й театри, церкви й бібліотеки. Про зруйновані пам’ятки, а також про культурний геноцид, який триває віками, —у дослідженні журналістів видання.

Також у номері — розповіді про наших Героїв-Захисників, історії врятованих на війні тварин, поради лікарів, секрети вирощування льону та що роботи, якщо часник пожовтів. На прохання читачів ми підготували статтю про відомого українського актора та режисера Ахтема Сеітаблаєва, який у перші дні повномасштабного вторгнення росії вступив до лав тероборони Києва і взяв до рук зброю. Крім того, у свіжому випуску — дитяча сторінка, гороскоп, кросворди та програма телебачення.

Цей номер містить більше сторінок. Це стало можливим завдяки підтримці наших медіа-партнерів в Україні та за кордоном. Адже через війну виникла проблема з папером, який українським видавцям просто ніде взяти. І нам руку допомоги простягнули закордонні партнери. Газетний папір отримали видання в Чернівцях, Вінниці, Козятині, Одесі, Тернополі, Хмельницькому, зокрема і наша “Сімейна газета”. Ми вдячні за підтримку бельгійській медіа-компанії Mediahuis, компанії UAB PELKON та Асоціації незалежних регіональних видавців України.

Також “Сімейна газета” висловлює повагу і подяку за вагому допомогу у випуску попередніх номерів газети Державному департаменту США (DOS) через управління громадських справ Посольства США в Україні, Раді міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), а також Програмі Партнерства у галузі мас-медіа в Україні (UMPP).

Нагадаємо, газету можна купити на поштових відділеннях, у кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

А щоб не залишитися без улюбленої газети у другому півріччі, передплатіть її для себе, батьків, бабусь чи дідусів на друге півріччя. Передплата вже розпочалася. Передплатити газету можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), на поштових відділеннях або у листоноші.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую