ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Прикарпаття через Хмельницький курсуватиме потяг зі Сум і Чернігова (Розклад)

Суспільство 2702
Зі Сум і Чернігова новопризначений потяг курсуватиме по непарних числах, а з Івано-Франківська — по парних
Зі Сум і Чернігова новопризначений потяг курсуватиме по непарних числах, а з Івано-Франківська — по парних. Фото: ілюстративне з архіву редакції

За своїм маршрутом новий потяг їздитиме з наступного тижня.

Укрзалізниця призначила новий двогрупний потяг, який з’єднує Суми й Чернігів з Івано-Франківськом. Фактично він почне курсувати з 25 травня. Дорогою він зупинятиметься й у Хмельницькому. Квітки на нього вже з’явилися в продажу. Про це розповіли у пресслужбі АТ «Укрзалізниця».

За її інформацією, потяг №259/260-258/257 Суми, Чернігів-Івано-Франківськ буде двогрупним. Це означає, що два поїзди паралельно відправлятимуться зі Сум і Чернігова та з’єднуватимуться в один в Ніжині.

Зі Сум цей потяг вирушатиме через день по непарних числах з 25 травня о 18:05, а з Чернігова — з 27 травня о 20:25. Наведемо його зупинки у найбільших містах:

  • Київ — прибуває о 00:11 та відправляється о 00:31;
  • Вінниця — прибуває о 03:58 та відправляється о 04:03;
  • Хмельницький — прибуває о 06:14 та відправляється о 06:29;
  • Тернопіль — прибуває о 08:17 та відправляється о 08:22;
  • Львів — прибуває о 10:22 та відправляється о 10:42;
  • Івано-Франківськ — прибуває о 13:23.

Потяги окремо вирушатимуть зі Сум і Чернігова й у Ніжині з’єднуватимуться в один. Мапа: пресслужби АТ «Укрзалізниця».

Потяги окремо вирушатимуть зі Сум і Чернігова й у Ніжині з’єднуватимуться в один. Мапа: пресслужби АТ «Укрзалізниця».

У зворотному напрямку цей потяг курсуватиме через день, але по парних числах з 26 травня. Далі наведемо його розклад руху через великі міста:

  • Івано-Франківськ — відправляється о 15:57;
  • Львів — прибуває о 18:38 та відправляється о 19:11;
  • Тернопіль — прибуває о 21:20 та відправляється о 21:25;
  • Хмельницький — прибуває о 23:17 та відправляється о 23:32;
  • Вінниця — прибуває о 01:39 та відправляється о 01:44;
  • Київ — прибуває о 05:26 та відправляється о 06:08;
  • Ніжин (роз’єднується на окремі потяги) — прибуває о 08:08 та відправляється в Чернігів о 08:50, а в Суми відправляється о 08:23;
  • Чернігів — прибуває о 10:25;
  • Суми — прибуває о 12:26.

Нагадаємо, з 20 травня в обох напрямках за маршрутом Київ-Хмельницький почав курсувати новий регіональний експрес — потяг №771/772. Зі столиці він вирушає о 23:46 і прибуває у Хмельницький о 05:26 ранку. А у зворотному напрямку — з Хмельницького вирушає о 13:44 й прибуває у Київ о 19:36. На Хмельниччині він також зупиняється у Деражні.

Читайте також: Мешканці мікрорайону Лезневе вирішили покинути московський патріархат

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую