ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

В селищі у Хмельницькому районі з’явиться вуличне радіо

Суспільство 3443
У громаді встановлять три гучномовці
У громаді встановлять три гучномовці. Фото: ілюстративне zlatopil.com

Систему змонтують у Старосинявській громаді.

На території Старої Синяви Хмельницького району планують встановити вуличне радіо для інформування мешканців громади. Про це сайту "Є" стало відомо з сайту “Прозорро”. 

Вартість обладнання для вуличного радіо становить 195,9 тисячі гривень. Комплект обладнання системи інформування населення "Вуличне радіо" - це блок трансляції VRA 100-100-01 та 3 гучномовці всепогодні 30ГР002.

Наразі договір на встановлення вуличного радіо уклали з ФОП Дудок Наталія Ігорівна. У вартість комплекту також входить право користування програмним забезпеченням на термін 12 місяців. По закінченні цього терміну буде потрібно укладати додаткову угоду на право користування програмою.

Планується, що система буде допомагати у швидкому інформуванні людей під час надзвичайних ситуацій (бойові дії, аварії на газо- та нафтопроводах, масові заворушення тощо).

Система “Вуличне радіо” має можливість приймати, передавати, транслювати інформацію у аудіо- та відеоформатах. Наприклад, про події, що відбулися, транслювати новини від конкретного представника громади, надавати різну за змістом інформацію, залежно від цільової аудиторії.

Щодо оперативності роботи системи, то інформація починає транслюватися в термін до 5-ти хвилин з моменту завантаження у систему.

У випадку відключення електроенергії, “вуличне радіо” зможе працювати ще до 5-ти годин, завдяки аккумуляторам. Повідомлення можуть автоматично вмикатися та вимикатися в залежності від розкладу.

Наталія Дудок працює у компанії, яка з 2010 року розгорнула мережу вуличного радіо, починаючи з Тернополя, у різних регіонах України. Так, подібні системи працюють у Хмельницькому, Старокостянтинові, Умані, Чернівцях, Кропивницькому, Рівному, Івано-Франківську.

Зазвичай, в цих містах ефірний час ділиться на блоки: новини, соціальна складова, реклама та музика.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую