ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У боях загинув командир десантно-штурмової бригади Вадим Журавський з Хмельниччини

Суспільство 7678
Вадим Журавський загинув на Донеччині
Вадим Журавський загинув на Донеччині. Фото: колаж автора

Про його загибель повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

У боях за територіальну цілісність і незалежність України на Донеччині загинув Вадим Журавський, молодий командир із 95-ї житомирської десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. Позивний «Вікінг». Про це повідомив Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний

«Героями цієї війни стали молоді командири. Ті, хто приймає підрозділи після полеглих побратимів. Хто набуває власного досвіду у запеклих боях. Хто віддає серце, душу, здоров’я, а інколи, на жаль, життя за Україну. Ми виконаємо твою мрію, Вікінгу! Ми здобудемо Перемогу!», — написав Валерій Залужний. 

Він оприлюднив відео, на якому Вадим Журавський із позивним «Вікінг» говорить про те, що повномасштабне вторгнення згуртувало всю країну, перетворило народ в націю. 

«Це повномасштабне вторгнення згуртувало всю країну, перетворило народ в націю. Тільки таким способом, коли ми будемо разом, як єдиний кулак, ми зможемо перемогти ворога», - говорить хлопець.

Вадим Віталійович Журавський родом із села Новокостянтинів на Летичівщині. Він народився 10 червня 1998 року. Закінчив Одеську Військову академію і відразу розпочав військову службу в рядах 95 окремої десантно-штурмової бригади. Мав позивний «Вікінг».

У 23 роки Вадим Журавський вже мав звання старшого лейтенанта. Мужньо боровся за перемогу України відвойовуючи кожний клаптик її землі. Ще за життя він отримав орден «За мужність» III ступеня. Він загинув 20 травня 2022 року на Донеччині.

Його мрією було здобути перемогу, знищити ворогів, відновити територіальну цілісність України та з перемогою повернутися додому. Останнє  — повернутися додому — неможливе вже за його життя. Завтра, 25 травня тіло Вадима Журавського зустрічають на Летичівщині, де з ним прощатимуться рідні, близькі, друзі, колеги.  

Читайте також: На війні загинув поліцейський спецпризначенець Ігор Махлай з Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую