ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Російський танк у центрі Волочиська: міська рада пояснила, звідки взявся трофей

Суспільство 12631
Поява в центрі міста залишків знищеного російського танка спричинила дискусії в соцмережах
Поява в центрі міста залишків знищеного російського танка спричинила дискусії в соцмережах. Фото: з фейсбука

Розбиту техніку мають обстежити вибухотехніки.

Поява в центрі Волочиська залишків знищеного російського танка викликала масове обговорення в соцмережах. Чимало людей дивуються появі «купи цього металобрухту» та цікавляться, з якою метою його сюди привезли. У дописах та коментарях в соцмережах мешканці міста хвилюються і тим, наскільки безпечний цей трофей, адже він наразі перебуває у центрі Волочиська і до якого, як можна бачити на світлинах, мають доступ і дорослі, і діти.

«В мене був шок, як я того танка побачила. Жахіття. Справді не мають чим занятись. Жах просто…» - чимало обурливих коментарів пишуть містяни. Є й такі, які розмірковують, що поява розбитого танка дає зрозуміти, що йде війна і це «як доказ того, що ми нація, яка перемагає», і цей танк щоб показати, що росія буде розбита, а Україна перемагає.

Прояснила ситуацію трофейного танка у Волочиську міська рада, розмістивши відповідний допис на офіційному телеграм-каналі установи.

«Ми помітили, що вчора певні дискусії спричинила поява в центрі міста залишків знищеного російського танка. Його привезли з фронту наші земляки, які воюють, як власний трофей, і тимчасово поставили на площі для огляду. В країні війна, і дякувати Богу, що ми не бачимо її у своїй громаді. Але наші хлопці воюють і знищують російське лайно. Ці залишки - найкраще тому свідчення», - йдеться у дописі.

Техніку обстежать вибухотехніки, кажуть в міській раді

Також в міській раді додають, що всередині вигорілого корпусу помітили циліндр, який трактували як вибохонебезпечний.

«Було вжито заходів безпеки, периметр огороджено, виставлено охорону. Сьогодні корпус обстежать вибухотехніки. Про результати повідомимо», - додали в установі.

Щодо подальшої долі танка у Волочиській міській раді також зазначили, що інформацію надають дещо згодом.

Читайте також: ЗСУ нищать окупантів: втрати ворога станом на ранок 1 червня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую