ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На війні загинув батько трьох дітей, захисник Микола Вовк

Суспільство 17511
Співчуваємо рідним і близьким..
Співчуваємо рідним і близьким... Фото: з фейсбука

Поховають військового у Хмельницькому.

Стало відомо про смерть ще одного Героя з Хмельниччини. На війні загинув Микола Вовк, який родом зі Старої Синяви.

«Вічна пам’ять та спокій. Мав за честь служити разом з Кольою Вовкому військовому інженерному інституті при ПДАТУ в Кам’янці-Подільському. На жаль, загинув справжній син України. В нього залишились дружина та троє діток», - процитували на сторінці «Стара Синява Live» Валентина Матіяша.

Як зазначається, в середу, 8 червня, близько 8-9 години формуватимуть живий коридор, яким зустрічатимуть загиблого. Маршрут: Залісся, Паплинці, Стара Синява. Прощання з Героєм відбудеться у його рідному селищі – в Старій Синяві на вулиці Кривоноса. Поховають військового в Хмельницькому на Алеї Героїв.

Доповнено: Як додали у Старосинявській селищній раді, Микола Вовк загинув 5 червня у боях за Україну на території Донецької області.

Чоловік народився 18 грудня 1984 року в Старій Синяві. Закінчив Кам’янець-Подільський військово-інженерний інститут Подільської державної аграрно-технічної академії. Дослужив до звання - полковник.

Додамо, 3 червня у Хмельницькому попрощалися із загиблим у Бахмуті Сергієм Новіковим.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую