ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Партнерський матеріал Чи вистачить солі, цукру та оцту в сезон консервації – висновки експертів у новому випуску «Сімейної газети»

Суспільство 679
А на напередодні Дня медичного працівника журналісти зібрали історії про медиків, які виконують свою місію і на фронті, і в окупації й, ризикуючи власним життям, рятують інших
А на напередодні Дня медичного працівника журналісти зібрали історії про медиків, які виконують свою місію і на фронті, і в окупації й, ризикуючи власним життям, рятують інших. Фото: ye.ua

Українців закликають не скуповувати продукти за завищеними цінами.

Чи вистачить солі, цукру та оцту в сезон консервації – висновки експертів у новому випуску «Сімейної газети». А на напередодні Дня медичного працівника журналісти зібрали історії про медиків, які виконують свою місію і на фронті, і в окупації й, ризикуючи власним життям, рятують інших. Вже традиційно у свіжому номері — розповіді про Героїв-Захисників та історія родини, яка змогла втекти з Херсонщини від «руського міра». На сторінках газети лікар пояснює, чому небезпечні сонячні опіки і як вберегтися від одного з найзлоякіснішого виду раку шкіри — меланоми. А фахівці Міністерства охорони здоров’я України пояснюють, чи дійсно ефективні і безпечні народні «ліки» проти гіпертонії.
Також у свіжому номері — поради для господарів про те, навіщо мульчувати грунт та як позбутися бур’янів, не застосовуючи “хімію”. А господині знайдуть цікаві рецепти страв з кабачків. Крім того, у свіжому випуску — дитяча сторінка, гороскоп, кросворди та програма телебачення на наступний тиждень.

Нагадуємо, що газету можна купити у поштових відділеннях, кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

А щоб не залишитися без улюбленої газети у другому півріччі, передплатіть її для себе, батьків, бабусь чи дідусів на друге півріччя. Передплатити газету можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), на поштових відділеннях або у листоноші. Поспішайте, передплата вже завершується!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую