ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому створюють «урбаністичну оазу»

Суспільство 2366
Нову локацію для відпочинку облаштовують на Проспекті Миру
Нову локацію для відпочинку облаштовують на Проспекті Миру. Фото: автора

Наразі завершили патріотичний мурал, який є частиною проєкту.

У Хмельницькому на Проспекті Миру з’явився новий стінопис. На стіні гуртожитку Вищого професійного училища №25 зобразили хмельницьке водосховище з Островом кохання та яскравими повітряними кулями. Вчора, 9 червня, мурал завершили. Як розповідають його автори, початково ескіз мав інший вигляд, але через війну малюнок вирішили змінити.

«Зараз Україна переживає тяжкі часи і дуже важливо, що інші країни нас підтримують. Тому вирішили розфарбувати повітряні кулі в кольори прапорів тих країн, які нам допомагають. Всіх не згадаємо, але все ж частину країн зобразимо. Польщу вирішили розташувати на центральній частині поруч з Україною, ми вдячні їм за те, що вони сьогодні роблять», - говорить майстриня виробничого навчання професії «Живописець» Іваннна Тарасюк.

Загалом на роботу витратили п’ять днів. Хоча розпочали малюнок ще два тижні тому, довелося відкласти все через дощі. Тепер на черзі – встановлення паркану і лавочок на території поруч з муралом. Усе це є частиною проєкту «Урбаністична оаза», який створювали і мали реалізувати вихованці училища.

Художники намалювали повітряні кули над Південним Бугом у Хмельницькому.

«Міський Молодіжний центр разом з Британською радою проводили навчання, участь у якому взяли наші студенти. Результатом того мав стати реалізований проєкт. Вимагалось, що проєкт має бути корисний не лише для студентів, але й для жителів міста. І вони запропонували таку ідею, - говорить координаторка проєкту «Урбаністична оаза» Ольга Бездєнєжних. – Частину проєкту співфінансувала Британська рада, решту – навчальний заклад. Раніше ми засіяли траву, заклали клумби, зараз завершили мурал. Скоро будемо встановлювати лавочки і паркан».

Як розповідають у навчальному закладі, облагороджена територія буде відкрита для усіх. Основні роботи планують завершити протягом червня.

Поруч з кульою в українських кольорах зобразили Польщу.

Поруч на території заклали клумби, а невдовзі встановлять лавки і паркан.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую