ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янці-Подільському закупили понад три тисячі пільгових талонів на послуги лазні

Суспільство 645
Комунальний центр видає пільгові талони у лазню
Комунальний центр видає пільгові талони у лазню. Фото: 3849.com.ua

Понад 200 тисяч гривень витратять на пільгові талони у лазню.

Кам'янець-Подільський територіальний центр соціального обслуговування “Турбота” уклав угоду з міським комунальним підприємством “Міськтепловоденергія” на надання послуг лазні пільговим категоріям населення. Вартість угоди склала 212 тисяч гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Планується, що до кінця року за ці гроші нададуть 3215 послуг. Вартість однієї послуги становить 65,94 гривні.

Міська лазня, яка належить комунальному підприємству, знаходиться за адресою: вулиця Татарська, 17.

Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Турбота» функціонує у Кам’янці-Подільському з 2016 року. У центрі надають соціальні послуги кам’янчанам похилого віку та громадянам з індивідуальними фізичними потребами (особам з інвалідністю), іншим членам територіальної громади, які перебувають у складних життєвих обставинах, повністю або частково втратили здатність до самообслуговування та потребують сторонньої допомоги за місцем проживання в умовах стаціонарного, тимчасового або денного перебування.

За даними сайту міської ради, у центрі діє п’ять відділень: денного перебування, соціальної допомоги вдома, стаціонарного догляду для постійного проживання, стаціонарного догляду для тимчасового проживання, надання адресної натуральної та грошової допомоги (ремонт взуття, одягу, перукарські послуги, забезпечення одягом,виконання ремонтних робіт у будинках літніх людей, талони до міської лазні тощо).

Отримати талони на послуги міської лазні з оформленням відповідних документів можуть лише особи пільгової категорії, які проживають в будинках (квартирах) без комунальних зручностей. Якщо пільговик проживає у квартирі, де є всі комунальні послуги, то у наданні талону йому, скоріше за все, буде відмовлено.

На даний час, міська лазня працює за графіком: субота – з 9:00 до 18:00, неділя – з 9:00 до 18:00.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую