ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Свіжий номер “Сімейної газети”: що почитати

Суспільство 784
Сімейна газета продовжує надати своїм читачам достовірну, актуальну та корисну інформацію
Сімейна газета продовжує надати своїм читачам достовірну, актуальну та корисну інформацію

Журналісти “Сімейної газети” з’ясовували, які переваги Україна зможе отримати від статусу кандидата й у майбутньому — від повноцінного членства в ЄС.

Останнім часом в соціальних мережах поширювали одразу кілька фейкових документів, які нібито стосуються мобілізації. У свіжому випуску “Сімейної газети” ми розвінчуємо ці фейки. Юристи на сторінках газети дають поради щодо того, як вирішувати земельні питання в умовах воєнного стану. А психологи радять, як переконати людей старшого віку виїхати з гарячих точок.

Журналісти видання поспілкувалися з мешканкою Маріуполя, яка вагітною змушена була жити під обстрілами і якій разом з родиною вдалося евакуюватися до Хмельницького. Її розповідь — на сторінках газети.

Крім того, у свіжому випуску медики радять, як запобігти гострим кишковим інфекціям, а господарі діляться досвідом вирощування пекінської капусти та боротьби зі слимаками на городі. Крім того, у номері — рецепти закруток з огірків та кабачків, дитяча сторінка, гороскоп, кросворди та програма телебачення на наступний тиждень.

Газету можна купити у поштових відділеннях, кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

А щоб не залишитися без улюбленої газети, передплатіть її для себе, батьків, бабусь чи дідусів на друге півріччя. Передплатити газету можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), на поштових відділеннях або у листоноші.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую