ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому попрощалися із добровольцем Валерієм Гуменюком

Суспільство 8591
Валерія Гуменюка поховали на Алеї Слави
Валерія Гуменюка поховали на Алеї Слави. Фото: колаж автора

Він загинув у Луганській області.

Сьогодні, 24 червня у Хмельницькому попрощалися із військовослужбовцем Валерієм Леонідовичем Гуменюком. 

Йому було 52 роки. Валерій Гуменюк не був професійним військовим, відслуживши строкову службу, він жив своїм життям, як і більшість із нас. Але коли російські війська розпочали 24 лютого повномасштабний наступ, Валерій Леонідович добровільно пішов до війська захищати країну. Після короткого вишколу Валерій захищав Україну у складі 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. 

Він загинув 19 червня 2022 року в Луганській області, під час виконання бойового завдання. 

«Ми проводжаємо в останню путь Героя, який, як і тисячі наших Героїв, захищав кожного з нас, захищав Україну. Він робив все можливе, аби чобіт московського окупанта не пройшов далі, аби в Хмельницькому і в усій Україні був мир. Сьогодні Валерій пішов до Небесного батальйону, який буде навіки оберігати Україну, буде оберігати кожного з нас, наших дітей, онуків і всі майбутні покоління. Лише у справжніх українських родинах гартуються такі Герої. Щирі співчуття і подяка родині. Повірте, болить кожному хмельничанину і кожному українцю. Вам сил, а нашому Герою вічна слава і подяка», — сказав заступник міського голови Микола Ваврищук. 

Валерія Гуменюка поховали на Алеї Слави. Вже 48 Героїв провели в останню путь у Хмельницькій територіальній громаді від початку повномасштбного наступу російських окупантів на Україну.
 

Валерія Гуменюку навічно залишиться 52 роки

Валерія Гуменюка поховали на Алеї Слави, де вже 48 Героїв знайшли вічний спочинок.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую