ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Шрам на серці військової частини: У Хмельницькому попрощалися із капітаном Віктором Мазуром

Суспільство 30554
Віктор Мазур загинув 18 березня у Запорізькій області
Віктор Мазур загинув 18 березня у Запорізькій області. Фото: автора

Він загинув у березні на території Запорізької області.

Один із кращих офіцерів, людина сонця і людина життєлюб — саме таким запам'ятають Віктора Мазура колеги, друзі, рідні. Сьогодні, 25 червня його провели в останню путь у Хмельницькому. Він служив у 19 ракетній бригаді з 2016 року, захищав Україну, постійну їздив на ротації на схід. З два дні до повномасштабного вторгнення російської армії в Україну Віктор Сергійович відсвяткував свої 29 років також перебуваючи на сході. З першого дня повномасштабної війни він долучився до захисту країни і 18 березня, в ході виконання бойового завдання, загинув. Сталося це у Запорізькій області.

Офіцер командування 19 ракетної частини «Свята Варвара» Олексій Наконечний каже, хоч доля у Віктора була нелегкою, він залишався світлою і доброю людиною, одним із кращих офіцерів. 

«Віктор був один з кращих офіцерів, який служив у нашій частині. Я познайомився з ним, як тільки він прийшов в нашу частину. Він був добрим, відповідальним, людяним, завжди відгукувався на прохання. Був добрим другом, з яким можна було поговорити на різні теми. Втрата такого офіцера це не лише горе для нашої військової частини, але й для всієї країни», — каже Олексій Наконечний. 

У ракетній частині Віктор Мазур служив з 2016 року, виконував бойові завдання, їздив у відрядження і ротації на схід країни. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, він саме виконував бойові завдання на сході. Він долучився до захисту країни і в ході виконання бойового завдання загинув 18 березня у Запорізькій області. 

У Віктора Мазура залишилися мати, сестра, дружина та дворічна донечка

Наталя Карпінська, заступниця командира частини з морально-психологічного забезпечення, в якій безпосередньо служив Віктор, каже: він людина сонце, життєлюб, позитив. Немає слів, щоб передати весь біль від непоправної втрати. 

«Насамперед хочу висловити слова співчуття сім’ї, родині Віктора, бойовим побратимам. Повірте, ми знаємо, наскільки це великий біль. Тим паче, що понад три місяці ми не могли провести Віктора в останню путь. Але слів, які зарадять ваш біль ми знайти не можемо, тому просимо у вас пробачення. Також дякуємо за Віктора, тому що справжні захисники і Герої виховуються тільки в достойних сім’ях», — сказав міський голова Олександр Симчишин.

За словами міського голови, Віктор відсвяткував своїх 29 років за два дні до повномасштабної війни. 

«У 29 років Віктор був справжнім офіцером. Тому я хочу дякувати за його героїчне життя. Ми дуже часто дякуємо за Героїчні подвиги, героїчну смерть і цінуємо людину, починаємо шанувати тільки тоді, коли вона від нас відходить. Це дуже велика помилка, бо ми  маємо цінити людину тоді, коли вона живе. 29 років насправді дуже коротке життя. Але це життя справжнього Героя», — сказав міський голова звертаючи увагу на низку нагород, які поряд із труною тримав військовий караул.  

Це великий шрам на серці нашої військової частини, великий біль в душі кожного військовослужбовця, - сказав полковник Юрій Балабан.

Заступник командира 19 ракетної бригади, полковник Юрій Балабан зізнається, дуже важко підібрати слова, коли прощаєшся з людиною, яку знав особисто, з якою проходили разом службу. 

«Пригадую перші лейтенантські кроки, які ми разом із ним розпочали в зоні проведення антитерористичної операції. Це гарна світла людина і неможливо оцінити біль втрати жодними словами. Це великий шрам на серці нашої військової частини, великий біль в душі кожного військовослужбовця частини. Прийміть щирі слова він співчуття від командування військової частини. Я сподіваюся, це приклад справжнього служіння і вірності військової присяги на вірність українському народові», — каже військовослужбовець. 

У 29 років Віктор Мазур був справжнім офіцером

Віктора Мазура поховали на Алеї Слави у Хмельницькому. У нього залишилися мати, сестра, дружина та дворічна донечка. 

 

Віктора Мазура поховали на Алеї Слави у Хмельницькому.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую