ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Погода на липень – на Хмельниччині очікується спека та мало дощів

Суспільство 4152

У другий місяць літа середня температура повітря буде вищою за норму.

Другий місяць літа на Хмельниччині, як і в Україні загалом, очікується доволі спекотним. Синоптики Українського гідрометцентру прогнозують, що температура повітря у липні підніматиметься вище норми. Днів, коли припікатиме сонце, буде доволі багато, а спека сягатиме позначки у 30 градусів часто.

Так, за прогнозом Укргідрометцентру, середня місячна температура липня очікується 21-26 градусів тепла, що майже на два градуси вище за норму.

«Місячна кількість опадів очікується в межах норми. А у південно-західних областях опадів буде дещо менше за норму», - кажуть синоптики.

Прогнозуючи погоду на місяць синоптичний ресурс «Gismeteo» зазначає, що деякі дні першої декади липня на Хмельниччині будуть з високими температурами. Загалом, на початку липня повітря прогріватиметься до 28-30 градусів. Середина місяця очікується помірно теплою – від 21-го до 26-ти градусів, а в окремі дні і до 28-ми градусів з позначкою «плюс». Наприкінці липня спека повернеться і декілька днів буде на рівні 28-29-ти градусів тепла.

Опадів у липні прогнозують небагато. Дощі можливі з 6-го по 10-те липня, а також локальні в окремі дні другої декади місяця. Наприкінці липня дощів майже не очікується.

Прогнозуючи погоду на літо, завідувачка відділу прикладної метеорології та кліматології Українського гідрометеорологічного інституту Віра Блабух, зазначила, що цього літа в Україні очікуються аномально високі температури, особливо у західних областях.

«У липні аномально високі температури на заході країни збережуться, а в серпні очікується, що температура повітря може відповідати кліматичній нормі, характерній для цього місяця, на всій території країни», - каже Віра Блабух.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую