ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Фотографії, зроблені захисниками «Азовсталі», покажуть у центрі Хмельницького

Суспільство 1681
Презентують кадри подій, які зробили українські оборонці
Презентують кадри подій, які зробили українські оборонці. Фото: ілюстративне azov.org.ua

Експозицію розкладуть просто неба у середмісті.

У п’яти містах України та польському місті Краків відбудуться фотовиставки, присвячені героям, які обороняли «Азовсталь». Дві з них пройдуть на Хмельниччині – у Кам’янці-Подільському та в Хмельницькому.

«Виставки присвячені героїчній сторінці сучасної української визвольної війни – обороні Маріуполя та «Азовсталі». Вони охоплять найяскравіші кадри подій, зроблені самими захисниками», - зазначають оргназіатори.

Як додають, кожен охочий може приносити на виставки свої роботи, пов’язані з тематикою подій, що відбувалися на «Азовсталі», – таким чином ви ще більше прикрасите їх та доповните експозиції.

У Кам‘янці-Подільському відкриття фотовиставки відбудеться у середу, 6 липня, о 16:00 на площі перед Ратушею в Старому місті.

У Хмельницькому фотовиставку покажуть у п’ятницю, 8 липня, о 16:00 біля кінотеатру Шевченка.

Також фотовиставки відбудуться у Львові, Івано-Франківську та Тернополі. Організували їх за сприяння та підтримки Асоціації родин захисників «Азовсталі».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую