ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому з’ясовують причини масової загибелі риби на Південному Бузі

Суспільство 4705
Що стало причиною загибелі риби, поки що невідомо
Що стало причиною загибелі риби, поки що невідомо. Фото: Хмельницький рибоохоронний патруль

Висновки обіцяють надати після результатів лабораторних досліджень.

Вчора, 12 липня, на гарячу лінію управління Держрибагентства у Хмельницькій області звернулися люди, які повідомили про те, що в Хмельницькому на річці Південний Буг (на правому березі водосховища від вулиці Західно Окружної до Кам’янецької), в воді та на березі помітили дохлу рибу.

«Вказану ділянку водосховища обстежили спеціалісти Хмельницької міської державної лікарні ветеринарної медицини, Хмельницького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області та Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, - повідомили в Хмельницькому рибоохоронному патрулі. - У результаті обстеження зафіксовано загибель 90 водних біоресурсів, а саме: 89 карасів сріблястих та 1 товстолоб. При обстеженні водного об’єкта встановлено: вода у річці Південний Буг мутна, зеленого кольору. На поверхні водойми забруднень, візуально, не виявлено».

Фахівці відібрали проби води в місцях загибелі риби для проведення лабораторних досліджень. Висновок про те, що стало причиною масової загибелі водних біоресурсів обіцяють надати після результатів проведення лабораторних досліджень.

Водночас, Хмельницький рибоохоронний патруль закликає громадян повідомляти про усі виявлені факти загибелі водних біоресурсів на «гарячу лінію» +380683849810

Читайте також: Як вберегтися від кишкових інфекцій влітку - поради спеціаліста

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую