ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Парафія на Білогірщині приєдналася до Православної церкви України

Суспільство 1218
З початку повномасштабної війни 24 лютого 166 громад УПЦ прийняли рішення про зміну конфесійної приналежності
З початку повномасштабної війни 24 лютого 166 громад УПЦ прийняли рішення про зміну конфесійної приналежності. Фото: з фейсбук-сторінки Степана Маковського

Загалом з початку повномасштабного російського вторгнення 24 лютого 166 громад УПЦ МП прийняли рішення про зміну конфесійної приналежності.

На Білогірщині ще одна релігійна громада вирішила вийти з-під юрисдикції російської цервки та приєднатися до Православної церкви України. Таке рішення прийняли в селі Денисівка. Про це повідомив священник ПЦУ з Білогір’я Степан Маковський.

«У суботу, 16 липня, в селі Денисівка відбулись збори громади щодо приєднання діючої парафії УПЦ (МП) до Православної Церкви України. Рішення прийняті були одноголосно, протоколи зборів направили на реєстрацію», - зазначив священник на своїй сторінці у фейсбуці.

Додамо, що за інформацією начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія, лише за останній тиждень в області зареєстрували статути у новій редакції 10-ти релігійних громад УПЦ: 8 перейшли в ПЦУ, 2 – зареєструвалися як незалежні.

Також на розгляді у Хмельницькій ОВА наразі перебувають звернення 22-х релігійних громад УПЦ, які прийняли рішення про перехід в ПЦУ. Ще 45 релігійних громад УПЦ, займаються підготовкою відповідних документів для юридичного оформлення прийнятого на зборах громад рішення про перехід в ПЦУ.

Загалом з початку повномасштабної війни з 24 лютого 166 громад УПЦ (московський патріархат) прийняли рішення про зміну конфесійної приналежності.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую