ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Олена ЩЕГЕЛЬСЬКА Якими ракетами росіяни б’ють по українських містах і як від них врятуватися – у «Сімейній газеті»

Суспільство 749
У свіжому номері «Сімейної газети» - цікаві статті та поради
У свіжому номері «Сімейної газети» - цікаві статті та поради. Фото: ye.ua

Також у свіжому номері про електронні рецепти на антибіотики та багато інших цікавих статей.

З серпня антибіотики в Україні продаватимуть за електронним рецептом. Журналісти “Сімейної газети” з’ясовували, що зміниться для пересічних українців та чи будуть дійсними паперові рецепти. Також у номері — розповідь про те, як маленькі українці збирають кошти на допомогу українській армії, історія Героя України Лева Пашка з “Азову”, розповідь про колишню зв’язкову УПА 98-річну Ванду Горчинську. У інтерв’ю з лікарем — про причини набряків та те, як їх позбутися. Крім того, рецепти соусів та заправок на зиму, поради: як очистити воду в криниці та правила зберігання фарби. Цікава дитяча сторінка, гороскоп, кросворди і програма телебачення на наступний тиждень.

Газету можна купити у поштових відділеннях, кіосках преси, деяких продуктових магазинах обласного центру та у приватних розповсюджувачів. А попередні випуски можна взяти безкоштовно в Хмельницькому в газетних апаратах, які розміщені у середмісті, на вулиці Кам’янецькій, біля кіоску з пресою, на центральному продовольчому ринку та на продовольчому ринку в мікрорайоні Виставка. Не забувайте й про рідних та знайомих, особливо тих, хто не користується інтернетом чи живе у сільській місцевості. Візьміть газету і для них.

Якщо ви не встигли передплатити газету на друге півріччя, передплату можна оформити з будь-якого місяця. Зробити це можна за посиланням: simeyna.ye.ua або за номером телефону 067 381 5850. Також передплату можна оформити на сайті Укрпошти (peredplata.ukrposhta.ua), на поштових відділеннях або у листоноші.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую