ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Декілька парафій на Хмельниччині покинули московський патріархат

Суспільство 4993
На загальних зборах громади прийняли рішення об
На загальних зборах громади прийняли рішення об'єднатися з помісною Православною церквою України. Фото: facebook.com/pomisna.km

Зміни у церковному житті громад відбулися в трьох селах Хмельницького району та на Шепетівщині.

На Хмельниччині ще декілька парафій, які входили до складу московського патріархату, об’єдналися з Православною церквою України.

Як повідомляють у Хмельницькій Єпархії Православної Церкви України, зміни у церковному житті громад відбулися в трьох селах Хмельницького району - Печеськи, Ходаківці та Аркадіївці. Там три громади разом зі священником Ігорем Токарем на загальних зборах прийняли рішення про те, щоб об'єднатися з помісною Православною церквою України.

Долучилася до ПЦУ і парафія на Шепетівщині - православна громада села Межгір'я, що на Шепетівщині.

«Загальні збори відбулися в храмі Іоанна Богослова 28 липня, - зазначають в ПЦУ. - Абсолютною більшістю голосів присутні підтримали рішення про єднання зі всією повнотою Помісної Православної Церкви України, що і було основним питанням порядку денного, і яке тривалий час хвилювало вірян. Надалі духовно опікуватиметься парафіянами їх попередній настоятель - протоієрей Василь Михайлюк, котрий указом керуючого єпархії також введений до кліру ПЦУ».

Читайте також: Парафія на Білогірщині приєдналася до Православної церкви України

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую