ye-logo.v1.2

Медикиня з Хмельницького Наталія Зимак-Закутня отримала «Медичного Оскара»

Суспільство 9725
Лікарку-генетика, директорку Хмельницько міської дитячої лікарні Наталію Зимак-Закутню нагородили  Орденом Святого Пантелеймона
Лікарку-генетика, директорку Хмельницько міської дитячої лікарні Наталію Зимак-Закутню нагородили Орденом Святого Пантелеймона. Фото: з фейсбук-сторінки Tanya Posternak

Загалом в Україні такою найвищою громадською відзнакою нагородили 23-х медиків України.

Лікарку-генетика, директорку Хмельницько міської дитячої лікарні Наталію Зимак-Закутню нагородили Орденом Святого Пантелеймона. Це відзнака за професіоналізм та милосердя, яку називають «Медичним Оскаром» і вручають кращим медикам країни.

«Вперше Орден Святого Пантелеймона їде на Хмельниччину, - зазначив про подію Борис Ткач, начальник управління охорони здоров'я Хмельницької міської ради. - Орденом нагороджено директорку комунального підприємства «Хмельницька міська дитяча лікарня» Хмельницької міської ради Наталію Зимак-Закутню».

Загалом, на церемонії нагородження, яка пройшла учора, 9 серпня, в Києві «Орден Святого Пантелеймона» отримали 23 медики України. Усі вони отримали відзнаку в єдиній на час воєнного стану номінації «За самовіддане служіння українському народу, мужність і стійкість у боротьбі за здоров'я українців, за свободу й незалежність України у війні з російським агресором».

Лікарку-генетика, директорку Хмельницько міської дитячої лікарні Наталію Зимак-Закутню нагородили Орденом Святого Пантелеймона. Фото: з фейсбук-сторінки Бориса Ткача

Хмельницьку міську дитячу лікарню Наталія Зимак-Закутня очолює з 2017 року. Раніше лікарка завідувала медико-генетичною консультацією Хмельницького міського перинатального центру. Нині під її керівництвом працює 650 працівників, і всі долучилися до волонтерського руху під час війни: плели маскувальні сітки для війскових, готували Їжу, передавали медикаменти.

Додамо, що нагорода «Орден Святого Пантелеймона» заснована у 2009 році і з 2017 року є найвищою громадською нагородою для медиків за професіоналізм і милосердя в Україні. Також її називають «Оскаром» у медицині. Відзнаку підтримують усі християнські церкви в Україні, МОЗ та Національна академія медичних наук.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую