ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Нові оголошення та реклама газети «Є» вже доступні у продажу

Суспільство 838
Газета виходить щотижня
Газета виходить щотижня. Фото: автора

Це 16 сторінок з оголошеннями, рекламою, актуальними новинами та цікавою інформацією.

Подати оголошення, рекламу, знайти те, що шукаєш, можна у газеті «Є» - щотижневому виданні міста Хмельницького та області.

Зокрема, видання містить вакансії для тих, хто шукає роботу: пропозиції із різних спеціальностей, постійна, тимчасова робота, офіційне працевлаштування, підробіток тощо.

Розміщені у газеті оголошення допоможуть у пошуку та придбанні житла, інших видів нерухомості, подобової та довготривалої оренди.

Газета «Є» містить також оголошення, які стосуються транспорту, автотоварів та автопослуг. Окрім того, шукайте оголошення чи рекламу про послуги, які стосуються ремонту та будівництва, товарів для дому, електроніки, навчання і дозвілля тощо.

Окрім оголошень, щотижня у виданні публікуються місцеві новини, поради та багато актуальної інформації. Також — сторінки з кросвордами та головоломками.

Бажаєте подати оголошення чи рекламу, але не знаєте, як це ефективно зробити? Подавайте їх будь-яким зручним для вас способом: на пунктах прийому оголошень, телефоном чи у всіх соцмережах.

Оголошення можна подати:

* на пунктах прийому оголошень;

* за телефонами: 65-56-01, 067-991-39-00 067-38-38-001;

* на сайті;

* на наших сторінках та в групах у соцмережах:

-«Є Оголошення Хмельницький» у Telegram,

- «Оголошення Є» у Фейсбуці,

- «Є Оголошення Хмельницький» у Фейсбуці,

- «Є Оголошення Хмельницький» в Instagram,

- «Є Оголошення Хмельницький» у Viber.

Оплатити оголошення можна на картку ПриватБанку, Монобанку, платіжною карткою газети "Є", готівкою на пунктах прийому оголошень, через термінали «iBox», «Eco Payment».

Газету «Є» можна придбати у магазинах міста, кіосках «Преса» та у відділеннях «Укрпошти».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую