ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельничани вибороли медалі на Міжнародній олімпіаді з інформатики

Суспільство 821
Владислав Денисюк здобув срібло, а Дарина Карпенко — бронзу
Владислав Денисюк здобув срібло, а Дарина Карпенко — бронзу. Фото: з фейсбуку Андрія Попика

Вона вважається одним з найпрестижніших світових змагань школярів з програмування.

Двоє юних хмельничан Владислав Денисюк і Дарина Карпенко повернулися з Індонезії з нагородами. Там проходила Міжнародна олімпіада з інформатики, на якій вони вибороли срібну та бронзову медалі. Про перемогу своїх учнів розповів засновник клубу «Алгоритм» Андрій Попик.

За його словами, Міжнародна олімпіада з інформатики IOI-2022 вважається найпрестижнішим світовим змаганням школярів з програмування. Цьогоріч вона проходила в Індонезії.

Срібну медаль на олімпіаді виборов Владислав Денисюк, який закінчив 11 клас. А бронзову — Дарина Карпенко, яка закінчила 10 клас. Обоє вже кілька років навчаються програмування у клубі «Алгоритм». Вони вже здобували золоті й срібні нагороди на різних престижних міжнародних змаганнях.

Владислав Денисюк і Дарина Карпенко зі своїм вчителем Андрієм Попиком. Фото: з фейсбуку Андрія Попика

Владислав Денисюк і Дарина Карпенко зі своїм вчителем Андрієм Попиком. Фото: з фейсбуку Андрія Попика

«Ви навіть не уявляєте, скільки зусиль ці діти вклали у свій розвиток. Це як зі спортсменами: нам здається, що він просто біжить чи стрибає, але не уявляємо, скільки сил і поту було покладено для досягнення результатів. росіяни своєю підступною війною проти України відібрали у мене можливість поїхати з учнями в Індонезію та розділити радість перемоги. Але нічого, потерпимо — загарбники перегнояться, а ми будемо знову вільно їздити на змагання та радіти дитячим перемогам», — зазначив Андрій Попик.

Читайте також: У Хмельницькому готують проєкт будівництва укриттів для навчальних закладів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую