ye-logo.v1.2

На Хмельниччині заборонили масові заходи: що це означає

Суспільство 9846
Дозвіл на масовий захід можна отримати, але не пізніше, ніж за 10 днів до обумовленої дати
Дозвіл на масовий захід можна отримати, але не пізніше, ніж за 10 днів до обумовленої дати. Фото: з архіву

Що заборонено, а що ні – роз’яснили в обласній військовій адміністрації.

На Хмельниччині заборонили масові заходи. Відповідний наказ учора, 14 вересня, підписав голова Хмельницької військової адміністрації Сергій Гамалій. Як йдеться у наказі, така заборона пов’язана з метою збереження безпеки громадян та порядку в області.

Зокрема, заборонили, цитуємо: «проведення мирних зборів, мітингів, походів і демонстрацій, інших масових заходів». Утім, тут є виключення: дозволені релігійні заходи у приміщенні культових споруд та на прилеглих до них територіях, але лише за умови забезпечення можливості укриття на випадок «повітряної тривоги». Також дозволені проведення
поховальних ритуалів та заходи, пов’язані із вшануванням загиблих у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У коментарі сайту «Є» керівниця Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької ОДА Інна Михайлова уточнила, що заборона поширюється наразі на масові заходи в громадських місцях на вулицях.

«Під забороною маються на увазі масові вуличні зібрання в громадських місцях, - зазначила Інна Михайлова. – Решта – дозволені. Наприклад, культурні заходи, скажімо в театрі чи у філармонії, в закладах громадського харчування. Звісно, з дотриманням режиму комендантської години».

Утім, якщо все ж виникне необхідність провести якийсь масовий захід, то для цього варто отримати дозвіл не пізніше, ніж за 10 днів до обумовленої дати. Дозвіл видаватиме Рада оборони області на підставі звернення керівників районних адміністрацій Хмельниччини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую