ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У школах Хмельницького посилили заходи безпеки: з чим це пов’язано

Суспільство 15355
Подекуди батьків попередили, що при вході до школи в учнів перевірятимуть ранці та рюкзаки
Подекуди батьків попередили, що при вході до школи в учнів перевірятимуть ранці та рюкзаки. Фото: з архіву

Сьогодні в навчальних закладах Хмельницького скоротили уроки, деякі школи організували для учнів «дистанційку».

У школах Хмельницького посилили заходи безпеки. Сьогодні, 16 вересня, у частині навчальних закладів міста скоротили уроки до 13:00, деякі школи прийняли рішення провести дистанційне навчання. Повідомлення про це в батьківських чатах з’явилися вчора ввечері, 15 вересня. У деяких вчителі батьків попередили, що при вході до школи в учнів перевірятимуть ранці та рюкзаки. З чим пов’язані такі заходи, сайт «Є» поцікавився в департаменті освіти і науки міськради та правоохоронців.

«Ми отримали поради від правоохоронців бути уважнішими в школах у плані пропускної системи працівників та дітей в заклади освіти. Також бути обачнішими щодо дитячих речей, адже час від часу в Україні силові структури отримують анонімні повідомлення, що є певні загрози терористичного характеру, - зазначила у коментарі сайту «Є» виконувачка обов’язків директора департаменту освіти і науки Ольга Кшановська. - Цілком можливо, що це пов’язано і з вчорашніми анонімними повідомленнями щодо замінувань навчальних закладів у Львівській та Вінницькій областях. Правоохоронці нагадали нам алгоритм дій і, власне, ми були до цього готові, адже схожі ситуації з телефонними дзвінками про те, що школи заміновані, вже траплялися в нас раніше. Але сьогодні правоохоронці нас попросили зробити скорочений день в школах. З чим це пов’язано – це вже їхня компетенція. Ми погодилися на ці заходи безпеки».

Додамо, що у тих же батьківських чатах учора розсилали повідомлення, що начебто є загроза, що сьогодні в якусь зі шкіл можуть пронести вибухівку. Утім, інформацію про те, що таке повідомлення може стосуватися шкіл Хмельницького в Головному управлінні Нацполіції в Хмельницькій області не підтвердили.

У коментарі сайту «Є» начальниця сектору комунікації Нацполіції області Інна Глега зазначила, що подібний алгоритм дій та заходи безпеки існують вже понад рік.

«Про них лише вкотре нагадали директорам шкіл, - каже Інна Глега. - Загалом по Україні були неодноразові повідомлення щодо можливості пронесення вибухівки на території шкіл – без зазначення областей, часу та інших подробиць. Тому заходи безпеки в навчальних закладах мають бути дотримані щодня».

Читайте також: Хмельницьким випускникам-рекордсменам мультитесту виплатять премії

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую