ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У чотирьох містах Хмельниччини відкрили нові класи безпеки

Суспільство 730
Всього на Хмельниччині вже є 9 класів безпеки
Всього на Хмельниччині вже є 9 класів безпеки. Фото: ДСНС

Всього в області тепер таких навчальних кімнат дев’ять.

 Сьогодні, 17 вересня, у День рятувальника, розпочали свою роботу ще п’ять класів безпеки для дошкільнят, школярів та студентів. Вони, за повідомленням пресслужби управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області, запрацювали в Кам’янці-Подільському, Красилові, Старокостянтинові та Хмельницькому.

«У місті Кам’янець-Подільському клас безпеки відкритий при Державній пожежно-рятувальній частині. Його доповнили унікальною кімнатою зі згорілими побутовими приладами. Усі вони з історією зі згарища, тому сьогодні слугують наочним прикладом – «чого робити не варто». Натомість, у Хмельницькому ініціативу класу безпеку підхопили керівники одразу двох профтехучилищ. Тут відкрили «Клас 112», де навчають рятувальній та поліцейській справі та наданню домедичної допомоги», - кажуть у ДСНС.

Головна мета таких класів – навчити дітей та студентів правилам безпечної поведінки у побуті. Навчати будуть освітяни, які отримали досвід та практичні навички від фахівців Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Для дошкільнят та учнів початкових класів – освіту подають у вигляді гри за допомогою дитячих але професійних іграшкових атрибутів рятувальників, для старшокласників – із логікою та ерудицією.

«До речі, єдиний в Україні клас безпеки для дітей з особливими освітніми потребами запрацював саме у нашій області ще 1 лютого на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності у Хмельницькій області», - додають у ДСНС.

Читайте також - Воїни без зброї: у Хмельницькому відзначили кращих рятувальників області

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую