ye-logo.v1.2

Зеленський нагородив освітян з Хмельницької області

Суспільство 5089
Президент нагородив Андрія Попика та його вихованців Владислава Денисюка й Дарину Карпенко
Президент нагородив Андрія Попика та його вихованців Владислава Денисюка й Дарину Карпенко. Фото: Офісу президента

Також президент відзначив хмельничан, які вибороли нагороди на міжнародній олімпіаді з інформатики.

Цієї неділі, 2 жовтня, Україна відзначатиме Дня працівника освіти. З цієї нагоди 30 вересня Володимир Зеленський нагородив педагогів з різних областей країни. Серед них — четверо жителів Хмельниччини. Зокрема, Майї Івасюнько, Людмилі Пристай і Віктору Старому президент надав звання «Заслужений вчитель України». А хмельничанину Андрію Попику очільник держави вручив медаль.

Згідно з оприлюдненим указом, Володимир Зеленський вручив медаль «За працю і звитягу» хмельничанину Попику Андрію Васильовичу, який є керівником клубу «Алгоритм» товариства «Зетім».

Трьох освітян з Хмельниччини відзначили почесним званням «Заслужений вчитель України». Його отримали:

  • Івасюнько Майя Юріївна — вчителька Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького;
  • Пристай Людмила Йосипівна — вчителька Кам’янець-Подільського ліцею;
  • Старий Віктор Петрович — директор опорного закладу освіти «Грицівський ліцей» Грицівської селищної ради Шепетівського району.

Також Володимир Зеленський вручив сертифікати на отримання президентської премії десятьом переможцям і призерам міжнародних олімпіад. Відомо, що серед них є двоє вихованців Андрія Попика — Владислав Денисюк і Дарина Карпенко. Вони здобули срібну та бронзову медалі відповідно на Міжнародній олімпіаді з інформатики IOI-2022, яка цьогоріч проходила в Індонезії.

«Вісім років і вже 219 днів повномасштабної війни весь світ бачить, хто ми такі, українці. Бачить результат і вашої великої, важливої роботи вихователів, учителів, викладачів, освітян. А сучасна обдарована молодь своєю творчістю та здобутками спонукає суспільство до усвідомлення себе як нації. Нації, що здатна побудувати могутню, самодостатню, гідну державу для гідних людей», — наголосив Володимир Зеленський під час нагородження освітян і талановитої молоді.

Читайте також: Зміни у жовтні: від підвищення мінімальної зарплатні до переведення годинників

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую