ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Красилівське підприємство сплатило понад 600 тисяч гривень за незаконну вирубку дерев

Суспільство 726
Хмельницькі держекоінспектори виявили незаконну вирубку дерев на території підприємства
Хмельницькі держекоінспектори виявили незаконну вирубку дерев на території підприємства. Фото: ілюстративне зі сторінки Держекоінспекції у фейсбуці

Інспектори виявили, що 252 дерева різних порід було знищено.

Лісокомунальне сільськогосподарське підприємство «Красилівліс» сплатило понад 600 тисяч гривень збитків, завданих довкіллю. Про це повідомили у Держекоінспекції області.

Як зазначається, ще минулого року хмельницькі держекоінспектори виявили незаконну вирубку дерев на території підприємства. Інспектори під час проведення планової перевірки встановили, що було незаконно вирубано 252 дерева різних порід.

"Підприємству виставлено претензію на суму 618 тис. 974 гривень для добровільної сплати в порядку досудового врегулювання спору", - зазначили в інспекції.

Нещодавно лісокомунальне піприємство «Красилівліс» сплатило суму претензії у повному обсязі.

Усього за вісім місяців 2022 року фахівцями Інспекції складено 23 протоколи за порушення природоохоронного законодавства та розраховано понад 700 тисяч гривень збитків у сфері лісів та рослинного світу.

Читайте також: У Дунаївцях шукають причетних до незаконної рубки дерев

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую