ye-logo.v1.2

У Хмельницький евакуювали понад сотню літніх жителів Запорізької області

Суспільство 1662
Вимушених переселенців зустрічали рятувальники, медики та волонтери
Вимушених переселенців зустрічали рятувальники, медики та волонтери. Фото: ДСНС у Хмельницькій області

Усі мають обмежені фізичні можливості.

Вчора, 12 жовтня, у Хмельницький прибув потяг з вимушеними переселенцями зі Запорізької області. Усі є людьми літнього віку. Частина — прикуті до ліжок. Їх на місцевому вокзалі зустрічали рятувальники, медики та волонтери. Про це розповіли співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області.

За їх словами, шукаючи порятунку, зі Запорізької області у Хмельницький прибули більш як сто людей з обмеженими фізичними можливостями та прикутих до ліжка. Усі є підопічними будинків-інтернатів. Через російську агресію вони втратили дах над головою, але тепер житимуть як у дома в спеціалізованих закладах Хмельниччини.

«Спільно з рятувальниками працювали бригади екстреної медичної допомоги та волонтери. Роботи вистачало усім, адже, крім фізичної допомоги, наляканих війною та відірваних від звичного життя стареньких ще й потрібно було підтримати морально. Це забезпечили психологи ДСНС Хмельниччини», — зазначили у пресслужбі ДСНС у Хмельницькій області.

Нагадаємо, наразі у Хмельницькій області зареєстровано орієнтовно 103 тисячі внутрішньо переміщених осіб. А загалом на території краю побували приблизно 370 тисяч вимушених переселенців. Більшість — транзитом.

Так, 9 жовтня у супроводі віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук у Хмельницький прибули пів сотні вимушених переселенців з Харківської області. Більшість з евакуйованих — це сім’ї з маленькими дітьми.

Читайте також: Симчишин прокоментував ситуацію з аварійними відключеннями електроенергії у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую