ye-logo.v1.2

На Хмельниччині суд не визнав провину батьків, чиї діти пили вино у школі

Суспільство 3167
Суд не став карати батьків
Суд не став карати батьків . Фото: rferl.org

У школі відповідальність за дітей несуть директор та вчителі

Нетішинський міський суд Хмельницької області відразу у двох випадках визнав батьків, чиї діти вживали алкогольні напої на території школи, невинуватими у нехтуванні батьківськими обов’язками.

Про це йдеться у постановах суду.

Суд встановив, що декілька дітей вживали алкоголь у кабінеті географії Берездівського ліцею.

Зокрема, учень 10 класу ліцею був присутній в кабінеті географії, пив вино, але ознак у нього сп`яніння в нього не виявлено.

У суді його мати пояснила, що вона належним чином виконує свої батьківські обов'язки. У її присутності вдома, а також у громадських місцях син ніколи не вживав спиртні напої. Коштів на придбання алкогольних напоїв вона синові ніколи не давала. Як він сам пояснив їй, він лише спробував трохи вина, але не пив його, як інші учні, і п`яним не був. Вона з сином провела профілактичні заходи, зокрема бесіду на тему шкоди внаслідок вживання алкоголю.

Що стосується дівчинки, яка також пила вино, то її мати також пояснила, що донька вдома не вживала алкоголь і не мала кошти на його придбання. Від самої дочки, яка зателефонувала матері і розповіла, жінка дізналась що, піддавшись на провокацію інших учнів ліцею, з якими вона, як нова учениця, хотіла налагодити товариські стосунки, вона випила трохи вина на території навчального закладу під час перерви.

Суд вирішив, що провини батьків в цій ситуації не має. Адже діти перебували на території школи під час освітнього процесу, тобто в період, коли відповідальність за них несли працівники цього навчального закладу, зокрема, директор, класний керівник. Це свідчить про відсутність підстав для накладання штрафу на батьків.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую