ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині оприлюднюватимуть графіки погодинного відключення електроенергії

Суспільство 16205
Порядок черг, місце та тривалість відключень контролює «Укренерго»
Порядок черг, місце та тривалість відключень контролює «Укренерго». Фото: ілюстративне з архіву

Про це повідомив голова ОВА Сергій Гамалій.

На початку наступного тижня енергетиками Хмельниччини буде оприлюднений графік планового погодинного відключення від електроенергії. Це стосується і юридичних, і фізичних споживачів.

Як повідомляє голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, окремо мешканців Хмельниччини інформуватимуть про аварійні ситуації в області.

«Разом з тим, наголошую: кризова ситуація ще не пройдена, тому не забуваємо про необхідність обмеженого використання електроенергії», - зазначає очільник ОВА.

Нагадаємо, споживачі «Хмельницькобленерго» також можуть отримувати сповіщення щодо відключень електроенергії. Для цього потрібно внести в розділі «Комунікації» Особистого кабінету споживача енергоресурсів https://ienergo.com.ua/ номер телефону або поштову скриньку для отримання повідомлень про відключення та очікуваний час відновлення розподілу електричної енергії. Функція доступна для побутових та непобутових споживачів.

Читайте також: Що таке графіки аварійного відключення та чому їх не оприлюднюють - пояснення «Хмельницькобленерго»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую