ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині 25 листопада діятиме графік погодинних відключень електрики

Суспільство 8614
Через складну ситуацію в енергетичній системі можливі запровадження додаткових обмежень
Через складну ситуацію в енергетичній системі можливі запровадження додаткових обмежень. Фото: ілюстративне pixabay.com

Напередодні, крім погодинних, тривали аварійні та спеціальні відключення.

Сьогодні, 25 листопада, на Хмельниччині енергетики поступово відновлюють розподіл електроенергії. Оскільки ситуація все ще складна, діятимуть погодинні відключення світла одразу по двох чергах. Втім, не виключені випадки зникнення живлення через технологічні порушення або запровадження додаткових обмежень. Про це повідомили у пресслужбі АТ «Хмельницькобленерго».

За її інформацією, наслідки російського ракетного обстрілу поступово долаються. Зокрема, відновлюється генерація електроенергії, а енергетики поетано заживляють споживачів.

Однак через обмеження генерації Укренерго запровадив на Хмельниччині графіки погодинних відключень. Світло зникатиме одночасно по двох чергах. Отож, електрику відключатимуть за такими графіками:

  • І черга — з 00:00 до 03:00 ночі;
  • ІІ черга — з 03:00 ночі до 07:00 ранку;
  • ІІІ та І черги — з 07:00 ранку до 11:00 ранку;
  • ІV та ІІ черги — з 11:00 ранку до 15:00;
  • ІІІ та І черги — з 15:00 до 19:00;
  • ІV та ІІ черги — з 19:00 до 23:00;
  • І черга — з 23:00 до 24:00.

Щоб дізнатися, коли приблизно у вас зникне світло, потрібно перейти на ваш РЕМ і подивитися, у якій з черг розташована ваша вулиця. А дізнатися очікуваний час відновлення розподілу електричної енергії можна у розділі «Відключення за адресами».

Однак ситуація в енергосистемі є досить складною, тому можливе запровадження додаткових обмежень. Також можливе зникнення світла через технологічні порушення, як це сталося на півночі Хмельниччини.

«На півночі Хмельницької області через погіршення погодних умов сталася низка технологічних порушень в електромережах. Відповідно частина споживачів аварійно знеструмлена. Бригади працюють, здійснюють аварійно-відновлювальні роботи», — зазначили в АТ Хмельницькобленерго».

Графік погодинних відключень електроенергії. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Графік погодинних відключень електроенергії. Інфографіка: АТ «Хмельницькобленерго»

Нагадаємо, впродовж 24 листопада на Хмельниччині одночасно діяли погодинні, аварійні та спеціальні відключення електроенергії.

Наприклад, 24 листопада вдень електропостачання відключали у 1 тисячі 171 населеному пункті області. Як наслідок, без електрики залишилися 469 тисяч споживачів. Фактично це 80 відсотків від загальної кількості.

Станом на 8-му ранку 25 листопада електроенергію за графіками відключено у 698 населених пунктах області. Без електропостачання залишилось 221 тисяча споживачів. Крім того, з технічних причин знеструмлено 298 населених пунктів області. Як наслідок, там без світла перебувають 46 тисяч 925 споживачів.

«Наразі відновлюється нормальна робота Хмельницької АЕС. Перший енергоблок виведено на потужність 500 мегаватів. Другий — на мінімально контрольований рівень потужності», — розповів начальник Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

До теми: Мапа Пунктів незламності, які діятимуть у разі тривалих аварійних відключень світла

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую