ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кам’янець-Подільський попрощався з Героєм Русланом Козаком

Суспільство 1286
Руслан Козак віддав своє життя за вільну Україну. Тепер йому навічно 31 рік...
Руслан Козак віддав своє життя за вільну Україну. Тепер йому навічно 31 рік.... Фото: facebook.com/PositkoM

Захиснику України назавжди буде 31 рік.

 Вчора, 25 листопада, в Кам’янці-Подільському провели в останню путь загиблого в російсько-українській війні Героя Руслана Козака. Старший лейтенант вперше встав на захист України ще тоді, коли була оголошена антитерористична операція. А з початку повномасштабної війни, не вагаючись, пішов добровольцем у 28-му окрему механізовану бригаду імені Лицарів Зимового Походу. На жаль, 29 березня він загинув.

«29 березня в запеклих боях загинув, був похований у селі Станіславі, - днями повідомили в пресслужбі Кам’янець-Подільської міської міської ради, коли стало відомо, що тіло загиблого Героя перепоховають на малій Батьківщині. - Після звільнення Херсонської області наш Герой повертається назавжди додому, де на нього так чекає його згорьована родина. Без тата залишилась донька. Замало слів, щоб висловити біль від втрати».

Кам'янчани провели в останній путь Руслана Козака

Кам'янчани провели в останній путь Руслана Козака. Фото facebook.com/PositkoM

Руслан Козак загинув ще наприкінці березня, але спочив у Кам'янці-Подільському 25 листопада

Руслан Козак загинув ще наприкінці березня, але спочив у Кам'янці-Подільському 25 листопада. Фото https://www.facebook.com/PositkoM

«Відважний і мужній. Наш янгол Руслан Козак відтепер захищає Україну з небес. Його подвиг, як і подвиг всіх наших Героїв, не забудемо ніколи. Світла пам'ять тобі, Воїне. Ти назавжди в наших серцях!..», - після прощання з захисником України Русланом Козаком написав міський голова Кам’янця-Подільського Михайло Посітко.

Читайте також: Хмельничани попрощалися зі загиблим на війні Андрієм Радьком

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую