ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Навколо Хмельницької АЕС проводитимуть екскурсії у супроводі святого Миколая

Суспільство 876
Дітям українських захисників готують безкоштовні екскурсії
Дітям українських захисників готують безкоштовні екскурсії. Фото: зі сторінки Хмельницької АЕС

Екскурсійні тури будуть благодійними.

Напередодні різдвяно-новорічних свят для мешканцців Нетішина та гостей міста проводитимуть благодійні екскурсійні тури навколо атомної станції у супроводі Святого Миколая. Про це йдеться на сторінці Хмельницької АЕС.

«Унікальність екскурсії полягає ще в тому, що здійснюватиметься вона на електромобілі, який рухатиметься завдяки електроенергії ХАЕС. Учасники акції отримають невеличкий солодкий подарунок», - зазначають у повідомленні.

Цього року екскурсійні тури проводитимуть із благодійною метою - триватиме збір коштів для захисників України. Усі зібрані гроші обіцяють використати на закупівлю необхідних речей: термобілизни, спальників, рукавиць, шкарпеток, взуття та флісових балаклав.

Реєстрацію на благодійні екскурсійні тури навколо ХАЕС на електромобілі зі святим Миколаєм для усіх бажаючих підтримати ЗСУ та познайомитись ближче з атомною енергетикою відкрито. Зареєструватися можна за посиланням.

Також у повідомленні додають: з нагоди Дня Збройних сил України Хмельницька АЕС запрошує дітей, чиї батьки захищають Україну в автобусні екскурсійні тури навколо атомної станції.

Автобусні тури для дітей захисників - безкоштовні. Учні 3-11 класів відвідають унікальні локації поблизу ХАЕС. Для реєстрації потрібно заповнити форму до 5 грудня. Для дошкільнят й учнів 1-2 класів - візит до резиденції Святого Миколая, яка розташувалася на території Центру ділових зустрічей ВП ХАЕС. Форма реєстрації відкрита до 10 грудня за посиланням.

До теми: Гостина святого Миколая у Хмельницькому працюватиме впродовж місяця

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую