ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Бригада територіальної оборони з Хмельниччини отримала бойовий прапор

Суспільство 10358
106-а окрема бригада тероборони була офіційно сформована 27 червня 2018 року
106-а окрема бригада тероборони була офіційно сформована 27 червня 2018 року. Фото: з фейсбуку 106-ї бригади тероборони ЗСУ

Таким чином були відзначені її бойові заслуги.

Сьогодні, 5 грудня, у Києві підрозділи Сил територіальної оборони, які беруть участь у бойових діях, отримали бойові прапори. Зокрема, його вручили 106-й окремій бригаді тероборони з Хмельницької області. Про це повідомили її представники.

Подію присвятили Дню Збройних Сил України, який традиційно відзначають 6 грудня. Загалом бойові прапори отримали 14 бригад тероборони з різних областей країни. Таким чином були відзначені їхні бойові заслуги.

Як зазначено у грамоті, підписаній президентом, 10-6 бригаді територіальної оборони бойовий прапор надали як «символ честі, доблесті та слави, як заклик до кожного військовослужбовця Збройних Сил України віддано служити українському народові». Командиру бригади полковнику Валентину Бігусу під час урочистостей стяг вручив командувач Сил територіальної оборони ЗСУ генерал-майор Ігор Танцюра.

«Нагадаємо, що 106-а окрема бригада територіальної оборони ЗСУ була офіційно сформована 27 червня 2018 року. Від початку повномасштабного російського вторгнення військовослужбовці бригади у складі підрозділів беруть безпосередню участь в бойових діях, звільняючи захоплені українські території на різних ділянках фронту», — зазначили представники 106-ї окремій бригаді тероборони ЗСУ.

Читайте також: Втрати ворога на ранок 5 грудня

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую