ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зимові канікули в умовах війни: чого чекати хмельничанам

Суспільство 3339
Коментар міського департаменту освіти та науки
Коментар міського департаменту освіти та науки. Фото: ілюстративне з архіву

Точні дати проведення канікул визначаються педагогічними радами у кожному навчальному закладі окремо.

Традиційно на зимові канікули школярі йшли наприкінці грудня. Однак цьогоріч єдиного підходу, за яким визначають терміни проведення канікул у школах Хмельницької громади, немає. Усі навчальні заклади ухвалюють рішення про початок канікул самостійно. Керуються, в першу чергу, міркуваннями безпеки.

У двох школах міста діти пішли на зимові канікули вже з 1-го грудня, навчалися за шестиденною програмою. Про це йдеться у сюжеті ТРК «Місто».

«Деякі заклади так і планують йти на каніку вкінці грудня. Стосовно другого семестру, то зараз важко щось спрогнозувати. Плануємо у більшості закладів розпочати з 9 січня. Але знову ж таки це буде залежати від безпекової ситуації, - коментує виконувачка обов’язків директорки міського управління освіти та науки Ольга Кшановська. - Якщо заклади в другому семестрі будуть також вибирати шестиденний робочий тиждень, в січні у них будуть довші канікули, щоб не було перенавантаження дітей потім».

Водночас у департаменті освіти і науки наголошують: графіки роботи навчальних закладів, які вже анонсувала адміністрація шкіл, можуть змінюватися.

«Орієнтовно готуємося повертатися до навчання з 9 січня, а там час покаже. Але просимо моніторити інформаційні чати батьківських груп, бо інформація може змінюватися. Ми просимо реагувати батьків на це адекватно. Якщо не буде можливості розпочати навчання у запланований термін, ми будемо продовжувати канікули, видозмінювати весняні канікули. Щоб діти могли навчатися в теплу пору і в світловий день», - додає Ольга Кшановська.

Читайте також: Хмельницьких підлітків запрошують долучитися до просвітницького проєкту

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую