ye-logo.v1.2

Домашнє насильство на Хмельниччині: з початку року поліція отримала понад три тисячі звернень

Суспільство 1345
Цьогоріч щодо кривдників винесено 392 термінових заборонних приписів
Цьогоріч щодо кривдників винесено 392 термінових заборонних приписів. Фото: ілюстративне сектора комунікації поліції Хмельницької області

В області діють «гарячі лінії», на які може звернутися кожен, хто потребує допомоги.

На Хмельниччині правоохоронці продовжують працювати над запобіганням домашнього насильства. Йдеться про знущання не лише фізичного, а й психологічного характеру. Наразі на обліку перебуває майже дві з половиною тисячі громадян, схильних до таких правопорушень.

Як розповів начальник сектору протидії домашньому насильству Хмельницького райуправління поліції Олександр Сівко, від початку цього року правоохоронці отримали понад три тисячі звернень щодо домашнього насильства. Поліція вже задокументувала 2 тисячі 936 адміністративних правопорушень. Зокрема, винесено 392 термінових заборонних приписів щодо кривдників.

Задокументовано й 43 кримінальних правопорушення за статтею 126-1 (Домашнє насильство) та 16 за статтею 390-1 (Невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників). Такі правопорушення передбачають значно суворішу відповідальність — від громадських робіт до в’язниці.
Нині на обліку в поліції перебуває 2 тисячі 422 жителів області, схильних до домашнього насильства. Серед них — 185 жінок.

У секторі комунікації поліції Хмельницької області нагадують номери «гарячих ліній», за якими може звернутися кожен, хто потребує допомоги:

  • 1578 – з питань протидії торгівлі людьми;
  • 1588 – з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству дітей;
  • 0800505501 (безкоштовно зі стаціонарних) – з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів;
  • 527 (безкоштовно з мобільних) – з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.

Читайте також: Двох любителів «руского міра» засудили у Хмельницькому

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую