ye-logo.v1.2

Під Бахмутом загинув 20-річний захисник зі Старосинявщини

Суспільство 1824
Співчуваємо рідним і близьким Героя..
Співчуваємо рідним і близьким Героя... Фото: starosynjavska-gromada.gov.ua

Не стало Артема Алексєєва.

Захищаючи Україну, на війні загинув солдат Артем Алєксєєв зі Старосинявщини. Як повідомляють у селищній раді, Герой поліг 8 грудня внаслідок штурмових дій з боку російського агресора в районі села Яковлівка Бахмутського району, що на Донеччині. Він був гранатометником гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти гірсько-штурмового батальйону

Про захисника України розповідають: народився Артем 8 липня 2002 року в селі Гончариха Старосинявського району. Проживав у багатодітній родині. Після закінчення школи навчався у Хмільницькому ПТУ, а потім працював різноробочим у Хмельницькому.

З березня 2021 року хлопець почав служити у Збройних Силах України. Був призваний на військову службу Хмельницьким районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки.

«Старосинявська територіальна громада висловлює співчуття рідним та близьким учасника бойових дій: матері Людмилі Григорівні Алєксєєвій, братам Денису Мельнику, Івану Мельнику, Сергію Мельнику, Олегу Кравченко, батькові Івану Мельнику», - йдеться у повідомленні селищної ради.

Читайте також: Нетішин попрощався з 33-річним Вадимом Матвійчуком

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую