ye-logo.v1.2

Вийшов друком 2000-й номер газети «Є»: як усе починалось

Суспільство 944
Про тридцятилітню історію газети з оголошеннями та рекламою Хмельницького та області
Про тридцятилітню історію газети з оголошеннями та рекламою Хмельницького та області. Фото: автора

Перший номер газети вийшов у червні 1992 року.

Ювілейний двохтисячний номер газети «Є» вийшов з друку вчора, 14 грудня. Газета має вже тридцятилітню історію. Вона створювалася як інформаційно-рекламне видання і за три десятиліття своєї діяльності не лише зуміла зберегти основне призначення, а й залишилась єдиним і найбільшим виданням з оголошеннями, рекламою Хмельницького та області.

Газета «Є» спочатку була комерційним продовженням видання «Пробудження». Саме «Пробудження» у 1989 році стало першою незалежною газетою на Хмельниччині, яка однією з перших відкрито почала доносити до людей правду, говорила про те, про що залякані тотальною забороною пересічні мешканці воліли мовчати.

Інформаційно-рекламний додаток «Є!» побачив світ у червні 1992 року. Він мав чотири сторінки, тираж 2000 примірників і був надрукований у Волочиську. Додаток «Є!» набирав популярності і вже його шостий номер вийшов на восьми сторінках. А у лютому наступного року «Є!» стало самостійним виданням — інформаційно-рекламною газетою. Її редактором і видавцем став Сергій Іщук.

Перший номер газети «Є» вийшов на чотирьох сторінках і мав розмір А4

Купити, продати, обміняти, знайти роботу, житло, привітати, почитати корисну інформацію — це все, як і зараз, друкувалось у нашому виданні.

Оскільки газета ставала популярною, виникла потреба у створенні місць, де люди могли б подавати оголошення та рекламу. Так у 1997 році створили спеціальний колцентр, який приймав оголошення цілодобово, відкрилися перші пункти.

Світ змінювався і газета змінювалась разом із ним. Із розвитком інформаційних технологій та появою соціальних мереж газета «Є» ще більше розширила свої горизонти. Створили перший на Хмельниччині сайт, який поступово переріс у великий і популярний ресурс, де є все: новини, оголошення, блоги, реклама.

Ми почали публікувати оголошення та рекламу й у соцмережах та месенджерах. І тепер маємо групи та сторінки з тисячами підписників у Фейсбуці, Інстаграмі, Вайбері, Телеграмі.

Як і раніше, ми виходимо щотижня, приймаємо оголошення та рекламу, даємо людям актуальну і корисну інформацію, публікуємо сторінки для дозвілля.

2000 номерів — це наш немаленький ювілей. У кожний номер вкладені сили та старання працівників, турбота про читачів, передплатників. Газета «Є» й надалі буде залишатися головним щотижневим рекламно-інформаційним виданням Хмельницького та області. Ми працюємо для вас!

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую