ye-logo.v1.2

Понад 60 відсотків українців підтримують заборону московського патріархату

Суспільство 947
61,9% респондентів сказали, що така заборона московського патріархату потрібна
61,9% респондентів сказали, що така заборона московського патріархату потрібна. Фото: ілюстративне 24tv.ua

Лише 6,8 відсотка наших громадян позитивно ставляться до діяльності московської церкви.

62% українців виступають за заборону Української православної церкви московського патріархату. Такі дані соціологічного дослідження, проведеного компанією «Active Group» 18-21 листопада 2022 року.

Згідно з даними опитування, половина опитаних громадян України (48,7%) оцінили діяльність УПЦ московського патріархату негативно. Позитивно до діяльності УПЦ московського патріархату ставляться лише 6,8 відсотка (3,8% – однозначно позитивно і 3% – швидше позитивно). Кожен четвертий українець (25,2%) ніяк не оцінює діяльність «московської церкви», а 19,3% не визначилися з відповіддю.

Щодо заборони діяльності Української православної церкви московського патріархату, то 61,9% респондентів сказали, що така заборона потрібна. Проте 5,6% респондентів вважають, що швидше не потрібно забороняти діяльність цієї церкви, а 6,8% – що точно не потрібно забороняти. Кожен четвертий (25,7%) не визначився із відповіддю на запитання.

На запитання «Чому держава не заборонила досі діяльність московського патріархату?» найбільша частка респондентів (41,2%) відповіла: «Бо в нас є свобода віросповідання». По 22,3% набрали відповіді «Відсутня політична воля» та «У влади є інші нагальніші проблеми». 20,2% набрав варіант відповіді «Корупція діючої влади», 18,5% – «Вплив російських спецслужб на діючу владу».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую