ye-logo.v1.2

На Хмельниччині незаконно приватизовану землю заказника повернули державі

Суспільство 901
Ділянка розташована на території ландшафтного заказника «Староушицький»
Ділянка розташована на території ландшафтного заказника «Староушицький». Фото: ілюстративне ЯдвигаВереск/ uk.wikipedia.org

Вартість ділянки оцінюють у майже пів мільйона гривень.

Хмельницький апеляційний суд визнав протиправним розпорядження про приватизацію 912 квадратних метрів землі ландшафтного заказника «Староушицький», що у Кам’янець-Подільському районі. Таким чином ця ділянка повернеться у власність держави.

За інформацією Хмельницької обласної прокуратури, Кам’янець-Подільська райдержадміністрація дозволила скласти проєкту відведення ділянки у приватну власність для ведення садівництва. Її площа становить 912 квадратних метрів, а вартість — майже пів мільйона гривень. Однак у жодному з документів не було зазначено, що ця земля є частиною ландшафтного заказника «Староушицький», створеного для збереження мальовничих крутосхилів і унікального берегового ландшафту.

«Реагуючи на вказані порушення, прокуратура звернулась з позовом до суду. Суд першої інстанції відмовив у задоволенні позовних вимог. Тому для захисту інтересів держави прокурори звернулись до апеляційного суду», — зазначили у пресслужбі прокуратури.

Й нещодавно Хмельницький апеляційний суд визнав недійсним протиправне розпорядження про приватизацію землі. Тому вона підлягає поверненню у власність держави.

Читайте також: Хмельницький суд покарав жінку, яка керувала автівкою «під наркотиками»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую