Гаряча тема:
- Війна
На Донеччині загинув Сергій Драган з Чемерівців

Захисникові було 44 роки...
Трагічна звістка надійшла ло селища Чемерівці – у боях за рідну землю загинув Сергій Драган. Про це повідомляють у Чемеровецькій тергромаді.
«З болем душевним Чемеровеччина сприйняла трагічну звістку про загибель у бою з ворогом Драгана Сергія Ігоровича, нашого земляка, чемерівчанина, 1978 року народження. Вірний військовій присязі військовослужбовець Драган Сергій Ігорович загинув 19 грудня під час виконання бойового завдання із забезпечення оборони і стримування збройної агресії рф проти України в районі Донецької області», - повідомили на сторінці громади у фейсбуці.
Додають, що у загиблого залишилася дружина, донька та син.
«І для них, і для усіх, хто знав Сергія він залишиться у пам’яті світлим, турботливим, щирим, товариським. Наші співчуття близьким та рідним захисника», - висловлюють співчуття з приводу втрати у громаді.
Вічна пам’ять і слава Герою…
Нагадаємо, у районі Бахмута загинув Михайло Сівак з Дунаївців.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: