ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому розгорнуть пункти обігріву й генератори, якщо понад добу не буде світла й тепла

Суспільство 1224
Управляючі муніципальні компанії придбали 146 генераторів для загального користування
Управляючі муніципальні компанії придбали 146 генераторів для загального користування. Фото: ілюстративне publicdomainpictures

Адреси майбутнього розташування генераторів мають нанести на інтегративну карту.

Хмельницький продовжує готуватися до можливих надзвичайних ситуацій, спричинених новими ворожими обстрілами. Зокрема, до випадків, коли понад добу не буде електропостачання та централізованого опалення. У такому разі розгортатимуться пункти обігріву та запускатимуться генератори загального користування. Адреси, де вони будуть розташовані, днями затвердив виконком Хмельницької міськради.

За словами міського голови Олександра Симчишина, управляючі муніципальні компанії придбали 146 генераторів. Хмельничани зможуть ними скористатися, якщо більше як 24 години не буде електропостачання. Вони будуть розташовані в усіх мікрорайонах.

Наразі люди можуть дізнатися адреси майбутнього розташування генераторів у своїх управляючих муніципальних компаніях. Пізніше їх також нанесуть на інтерактивну карту.

«Також затвердили адреси ще 20 стаціонарних пунктів обігріву й перебування. Ними зможуть користуватися містяни, якщо електропостачання, теплопостачання і водопостачання будуть відсутні понад 24 годин. У пунктах буде тепло, електроенергія за рахунок генераторів, підвізна вода, зв’язок», — зазначив Олександр Симчишин.

До теми: У Хмельницькому багатоповерхівкам відшкодовуватимуть частину витрат на придбання генераторів

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую