ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Гороскоп на 2023 рік: що готує нам рік під знаком Чорного Водяного Кролика

Суспільство 29550
2023 рік пройде під покровительством Чорного Водяного Кролика
2023 рік пройде під покровительством Чорного Водяного Кролика. Фото: pixabay.com

Яким знакам зірки віщують успіх, кохання та кар’єрне зростання, а кому доведеться боротися з проблемами

2023 рік пройде під покровительством Чорного Водяного Кролика (Кота). Що ж чекає на нас у 2023-му? Яким знакам зірки віщують успіх, кохання та кар’єрне зростання, а кому доведеться боротися з проблемами?

Овен (21 березня-20 квітня)

Овни можуть сміливо здійснювати свої масштабні бажання та всіляко втілювати в життя свої амбіції – цей рік хоч і буде доволі складним, та все ж принесе свої плоди для працелюбних Овнів. Також варто звернути увагу на особистісний баланс: не варто перенапружуватися та виснажувати себе важкою роботою. Навчіться відпочивати та отримувати задоволення від релаксу. 2023 рік стане вдалим періодом для здобуття освіти, підвищення кваліфікації та підйому кар’єрними сходами.

В особистому житті потрібно бути більш щирими та забути про традиційні хитрощі – останні можуть спровокувати неприємні ситуації. Шукайте внутрішню гармонію. Це найкраща порада для тих Овнів, які мріють зустріти другу половинку. У сім’ях деяких представників знака з’явиться малюк. Овни зможуть покращити свої житлові умови. Однак під час труднощів слід адаптуватися до швидкої зміни обставин.

Телець (21 квітня-21 травня)

Тельцям доведеться зіткнутися з фінансовими труднощами та кризою на роботі. Важливо грамотно розподіляти свої фінанси. Неприємностей можна буде уникнути за сприяння старих знайомих та давніх друзів, які допоможуть вибратися зі скрутної ситуації. Тельцям потрібно буде зосередитися на великих цілях та не відволікатися на дрібні проблеми. Щоб покращити своє життя у майбутньому, доведеться інколи виходити із зони комфорту. Фортуна усміхатиметься тим, хто діятиме енергійно. Активність буде корисною навіть для здоров’я: побільше рухайтеся та не концентруйтеся на негативі. У сімейному житті уникнути конфліктів допоможуть гнучкість та дипломатичність, частіше йдіть на компроміс. Наприкінці літа самотні Тельці можуть зустріти свою другу половинку.

Близнюки (22 травня-21 червня)

Рік обіцяє бути вдалим – можна сміливо братися за різні авантюри та бути впевненими у їхньому успіху. Близнюки зможуть швидко реалізувати себе у новій сфері та кардинально покращити своє життя. Сміливі зможуть спіймати своє щастя, а решті доведеться чекати кращих часів. Рік Чорного Кролика приготував Близнюкам багато різних сюрпризів – як приємних, так і не дуже. Але з усіма труднощами вони впораються легко і лише загартуються. Позиції на роботі посиляться. Цілісне уявлення про ситуацію дозволить ухвалювати правильні рішення. Тож уже в травні Близнюки відчують зміни на краще. Водночас астрологи радять накопичувати кошти та не витрачати зайвого. Одруженим Близнюкам зірки радять бути менш вимогливими до партнерів, щоб не загострювати стосунки. А самотні представники цього знака матимуть всі шанси знайти своє щастя. Близнюкам в першій половині року варто стежити за здоров’ям та правильним харчуванням.

Рак (22 червня-22 липня)

2023 рік принесе у життя Раків радикальні зміни. Це ідеальний час для того, щоб узаконити свої стосунки чи розвинути нові. У справах любовних Ракам не буде рівних – зірки сприяють тому, щоб стосунки розвивалися без зайвих драм. Рік Кролика стане для представників знака новим етапом у їхньому житті, і вони зможуть переїхати на нову квартиру, у інше місто, а також багато подорожувати. У фінансовому плані Ракам вдасться змінити своє становище на краще. При вирішенні різних питань слід покладатися на власну інтуїцію. Рік буде вдалим для підприємців. Водночас зірки радять бізнесменам не діяти агресивно, а навпаки, використовувати м’який підхід для пошуку альтернативних шляхів заробітку. Будьте уважними до свого здоров’я: вже влітку ви зможете відчути емоційне спустошення. Не забувайте відпочивати, правильно харчуйтеся та уникайте стресів.

Лев (23 липня-23 серпня)

Левам варто обережніше добирати слова – зайві конфлікти можуть призвести до розриву стосунків чи проблем на роботі. Представникам цього знаку варто попрацювати над своїми емоціями – похід до психолога буде хорошою інвестицією в майбутнє. Заспокоюватися та тримати себе під контролем допоможе кохана людина чи друзі. Обставини спонукатимуть представників цього знака більше працювати. Бажання досягнути успіху буде пріоритетним. Також у Левів з’явиться чимало можливостей для зростання доходів та кар’єрного злету. В особистому житті особливо успішною буде друга половина року. Романтичне знайомство обіцяє увінчатися міцними стосунками. Можливе весілля, придбання нерухомості чи переїзд. Однак із витратами варто бути обачними – берегти накопичення та обдумано їх витрачати. Влітку астрологи радять зайнятися самовдосконаленням та поліпшити свої знання іноземної мови. У найближчому майбутньому це стане в пригоді у професійній сфері.

Діва (24 серпня-23 вересня)

У новому році на представників цього знака чекають значні зміни. Діви наважаться перекроїти своє життя. І в більшості випадків такі перетворення принесуть позитивний результат. Діви можуть успішно змінити роботу та покращити свій фінансовий стан. Грамотна комунікація та непересічні здібності Дів можуть стати запорукою успіху на новому місці, допоможуть влитися в колектив та сприятимуть майбутнім підвищенням. Та не варто забувати і про родину: слід більше уваги приділяти членам сім’ї й проводити більше часу разом. Небажано брати гроші в борг, краще переглянути свої витрати. Часом Дівам доведеться відстоювати свою позицію. Запасіться терпінням. Вже в середині року ви зможете лідирувати та з легкістю виконувати важкі завдання. В рік Кролика добробут Дів буде пов’язаний із особистим життям. Це успішний період для тих, хто шукає себе. Ви зможете знайти справу всього життя. Для поповнення життєвих сил дотримуйтеся правильного харчування та згадайте про заняття спортом, вони точно підуть вам на користь.

Терези (24 вересня-23 жовтня)

Терезам не варто замахуватися на великі цілі – удача не на вашому боці, тому не треба зайве ризикувати. Найкращим варіантом буде накопичення власних статків та взаємодія з близькими людьми. Серед знайомих Терезів з’являться заздрісники та зрадники, які псуватимуть життя на початку року. Відпустіть їх та не згадуйте. Ви зможете досягти успіху в кар’єрі та улюбленій справі. З фінансами проблем не буде. Щоправда, не слід нехтувати розумним підходом до грошей, а також згадайте про свій дар переконувати. Комунікабельність – це головний козир Терезів, варто скористатися цим для зміцнення авторитету. У житті сімейних пар можливі непорозуміння, часом навіть виникатимуть думки про розлучення. Але зірки радять не поспішати й бути стриманими. Наприкінці року Терези матимуть змогу реалізувати свої амбіції, на допомогу прийдуть друзі.

Скорпіон (24 жовтня-22 листопада)

Рік сприятливий для всього нового – нових захоплень, місця проживання, роботи. У 2023 році зміни підуть на користь. У фінансовому плані це успішний рік для Скорпіонів-підприємців. Започаткований бізнес у рік Кролика буде вдалим. Загалом хороший прибуток зірки віщують більшості представників цього зодіакального знака. Та попри професійні успіхи, астрологи радять знаходити баланс між роботою та відпочинком. Скорпіонам треба сконцентруватися на своєму здоров’ї – у найнесподіваніший момент може нагадати про себе хронічна хвороба. Але здоровий спосіб життя та спокій допоможе впоратися. Рік може стати ідеальним для того, щоб почати займатися спортом чи записатися в танцювальний гурток – це допоможе підтримувати себе в тонусі та почуватися добре як фізично, так і морально. В особистому житті буде складний період: самотні розчаруються, а сімейним варто бути обачнішими у висловлюваннях.

Стрілець (23 листопада-21 грудня)

Початок року передбачається для Стрільців доволі метушливим, та привести все до ладу вдасться максимально швидко. У подальшому варто замислитися про зміни – зірки пророкують зустріч з людиною, яка допоможе впоратися з усіма негараздами та стане надійною опорою. Фінансове питання стане одним із пріоритетних. Настав час завершувати розпочаті раніше справи. Зірки віщують поліпшення фінансової ситуації та кар’єрне зростання. Справжній прорив можливий у квітні та серпні. Рік Кролика по-особливому буде успішним та вдалим для Стрільців-бізнесменів. Велике значення матиме моральний стан – не дозволяйте собі багато нервуватися: стрес та напруга можуть зіграти поганий жарт. Рік принесе Стрільцям багато нових знайомств. Можлива зустріч з майбутнім супутником життя, одруження або придбання нерухомості. Для просунення кар’єрними сходами варто багато часу присвятити навчанню. Щодо здоров’я потрібно звернути увагу на щитоподібну залозу.

Козоріг (22 грудня-20 січня)

2023 рік буде досить філософським. Цей період спонукатиме до самоаналізу та роздумів. Трудівникам-Козорогам слід змінити спосіб життя та більше часу присвячувати собі та рідним. Спокійний ритм та відсутність завалів на роботі зможуть дати новий поштовх до дій та нових проєктів. Варто більше часу приділяти творчості та хобі – це не тільки допоможе розслабитися, але і стати новою справою, яка принесе визнання та додаткові гроші. Можливі проблеми зі здоров’ям, які змотивують переглянути свій шалений ритм життя. На роботі зросте навантаження, але варто проявити терпіння і не поспішати змінювати роботу. Вже у червні ситуація значно покращиться. Цього року Козороги зможуть насолодитися розміреним сімейним життям. Щоправда, дрібних суперечок не уникнути. Утім, ви гідно здолаєте всі перешкоди.

Водолій (21 січня-19 лютого)

Про спокійне життя у новому році можна забути. Обставини вимагатимуть від Водоліїв рішучості та змін. Ви маєте миттєво реагувати на ситуації, що виникатимуть. Рік стане перспективним та успішним. На Водоліїв чекає підвищення та фінансове збагачення. Рік стане ідеальним часом для саморозвитку і роботи над собою – це не тільки допоможе в роботі, але й неабияк зможе підняти самооцінку. Головне – не хизуватися своїми успіхами та не ставитися зверхньо до оточення. Водоліїв очікує інноваційний рік. Вони зможуть розпочати новий проєкт чи влаштуватися на прибутковішу роботу. Самотні Водолії мають всі шанси зустріти свою долю. Вам не бракуватиме любові та уваги від представників протилежної статі. Проте зірки рекомендують звернути увагу на здоров’я. Приділяйте більше часу собі та своєму тілу. Активний відпочинок зовсім не завадить.

Риби (20 лютого-20 березня)

Це рік втілення в життя видатних задумів. Риби активно використовуватимуть свої таланти, зокрема творчі, для досягнення мети. 2023-й принесе кілька довгострокових проєктів, які стануть вирішальними у майбутньому. Зрештою, вони матимуть і фінансові плоди. Тож проблем із грошовими надходженнями не буде. Більше того, є всі можливості збільшити доходи. Підтримка рідних та друзів у цей період буде дуже важливою. На Риб чекає велика покупка та облаштування свого особистого життя: вони матимуть можливість знайти свою другу половинку та почати серйозні стосунки. Також можливе відновлення старих стосунків. У другій половині року усі плани та поставлені цілі можна буде досягти важкою, проте цікавою працею. Будьте готові до масштабних змін у житті.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую