ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Цінова бензинова змова на Хмельниччині

Суспільство 2469

Два Хмельницькі підприємства оштрафовані на 24 тис. грн. (загалом)

Відділення оштрафувало ПМВКП «Лан» (м. Хмельницький) та ТОВ «СКС» (м. Хмельницький) на 24 тис. грн. загалом за антиконкурентні узгоджені дії, що призвели до спотворення результатів торгів, проведених ВАТ «Енергопостачальна компанія «Хмельницькобленерго» у 2009 та 2010 роках.
Як показало розслідування Відділення, зазначені товариства узгодили тендерні пропозиції при проведенні ВАТ «Енергопостачальна компанія «Хмельницькобленерго» відкритих торгів щодо закупівлі бензину марки А-76 та дизельного палива для Красилівського та Летичівського районів електричних мереж.
Завдяки домовленостям та узгодженню дій перемогу у тендері отримало ПМВКП «Лан», яке встановило нижчі ціни, ніж ТОВ «СКС».
«Зібрані фахівцями Відділення докази довели узгоджену поведінку товариств під час підготовки до участі в торгах, усунення змагальності, обмеження конкуренції під час обрання переможця при проведенні торгів, результатом чого і стала перемога ПМВКП «Лан».
Погоджена поведінка учасників тендеру усунула конкуренцію між товариствами і спотворила конкурентне середовище при виборі ВАТ ЕК «Хмельницькобленерго» кращої пропозиції, що можливо лише при справжніх умовах змагальності» - прокоментував прийняте рішення голова відділення Віталій Олуйко.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую