ye-logo.v1.2

Ванеса, Зара, Іскандер: як називали дітей у 2022 році на Хмельниччині

Суспільство 5164
Старовинні імена знову відроджуються, а ще у народі придумують нові імена
Старовинні імена знову відроджуються, а ще у народі придумують нові імена. Фото: ілюстративне з архіву

Популярні та рідковживані імена, які обирали мешканці області для новонароджених малюків.

Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції України опублікувало рейтинги найпопулярніших імен, які обирали батьки для новонароджених дітей у минулому році. Також в управлінні навели приклади незвичних імен, якими називали малюків у 2022 році.

«Звичайно, вибір імені дитини завжди є правом батьків. Коли народжується хлопчик або дівчинка, батьки завжди ставлять собі питання – як назвати дитину? Спробуємо розібратися в трендах і що впливає на ім’я в 2022 році. Не забувайте: ім’я та по батькові, можна в будь-який час законно змінити за бажанням обох батьків, а з 16 років без згоди батьків на власний розсуд», - йдеться у повідомленні.

Софія, Марія, Марк та Артем, - імена, які уже не один рік зберігають першість у рейтингу найпопулярніших імен, які обирають батьки. Що ж впливає на тренди у виборі імен? Історичні події – війни, перемоги – можуть вплинути на популярність імені, зазначають в управлінні Міністерства юстиції України. Також у народі придумують нові імена: на це впливають події, люди, популярні предмети і технології (як от Джавеліна).

У Хмельницькій області протягом 2022 року найпопулярнішими іменами були:

  •  жіночі: Анастасія, Анна, Вікторія, Вероніка, Дарина, Емілія, Єва, Злата, Марія, Надія, Олександра, Поліна, Соломія, Софія, Ярина;
  •  чоловічі: Андрій, Артем, Владислав, Давид, Данило, Ілля, Максим, Марк, Матвій, Михайло, Назар, Олександр, Роман, Тимофій, Ярослав.

Рідковживані імена, які давались дітям в 2022 році на Хмельниччині:

  • жіночі: Альвіна, Амалія, Афіна, Ванеса, Вів'єн, Глорія, Зара, Ліліана, Луна, Патріна, Юнна, Ульпана;
  • чоловічі: Домінік, Іскандер, Маріус, Натаніїл, Нікодим, Раян, Севіур, Стефа, Юсуф.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую